Робота Шотландії над альтернативною енергетикою

0
238


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У світі всі країни зовсім по-різному використовують відновлювані джерела енергії. Для деяких – це істотна частка в енергетиці, а для деяких-лише мала частина і основний упор все-таки залишається на традиційну. Як би те ні було, але на будь-якому рівні країни, тим не менш, прагнуть збільшити свої «зелені» показники і існують різні приклади.
Шотландія і її «чиста» енергетика
Шотландія – країна, де є чимало вітряків та інших видів ВДЕ. Згідно з опублікованим звітом за 2015 рік, Департамент енергетики та клімату Великобританії заявив, що у відсотковому співвідношенні ця сфера налічує приблизно 60% загального споживання електроенергії, що більше половини!
Цікаво, що цифра вийшло такий незважаючи на ініціативу уряду припинити державне субсидування в дану сферу. Здебільшого це стосувалося наземної вітроенергетики.
Ті, у кого душа болить за екологію, відправляють позитивні відгуки у бік Шотландської національної партії, яка має успішні ініціативи ВДЕ. Виходячи з такої діяльності, є прогноз про те, що до 2030 року Шотландія зможе стати лідером в енергоспоживанні за рахунок «зелених» джерел.
Це підтверджує і представник WWF Шотландії Lang Banks, обіцяючи організувати і налагодити ефективну систему енергозабезпечення. Крім позитивного ефекту для клімату, розвиток альтернативної енергетики володіє і іншими перевагами, серед яких:

  • створення нових робочих місць;
  • підтримка людей захоплених і зацікавлених;
  • економічні новації та оновлення у всій Шотландії.

Якщо говорити конкретно про те, що ж домінує в ВДЕ в Шотландії і що взагалі там існує, то варто відзначити вітер, хвилі та припливи. Все це разом дає 80% потужності по всій країні. Цифра дуже багатообіцяюча і, якщо оцінити віддачу на конкретному показнику, то завдяки роботі вітрогенераторів в січні можна було спокійно забезпечувати електрикою кожне домогосподарство в країні. Навіть і чинити опір не треба – альтернативна енергетика благополучно росте і приносить користь шотландському суспільству.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.