Розпочато модернізацію найбільших сибірських ГЕС

0
173


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Програму комплексної модернізації ГЕС Ангаро-Єнісейського каскаду «Нова енергія» презентував генеральний директор найбільшої російської приватної енергокомпанії Євросибенерго В’ячеслав Соломін.

Йдеться про реконструкцію та заміну обладнання на трьох найбільших сибірських гідроелектростанціях компанії – Красноярської, Братської і Усть-Ілімської. На гідростанціях модернізують гідроагрегати, замінять робочі колеса, трансформатори, відкриті розподільні пристрої.

 

У Євросибенерго повідомляють, що для поновлення ГЕС використовують переважно російське обладнання. Одним з ключових партнерів в реалізації програми виступить ВАТ «Силові машини» – глобальна енергомашинобудівна компанія, що входить в десятку світових лідерів галузі за обсягом встановленого обладнання. «Силові машини» поставлять нові робочі колеса для Красноярської і Усть-Ілімської гідростанцій, а також високовольтні трансформатори.

 

За словами В’ячеслава Соломіна, ефект від модернізації існуючих ГЕС можна порівняти з будівництвом в Сибірі нової гідростанції потужністю 400 МВт. Крім економічного ефекту «Нова енергія» відіб’ється і на екології сибірських регіонів. Так, ГЕС зможе частково замінити енергію вугільних електростанцій – це дозволить економити до 800 тисяч тон вугілля на рік і скоротить викиди від вугільного виробництва на 2 млн. тнн на рік.

 

У компанії вже говорять про наступний етап програми – глибоку реконструкцію Іркутської ГЕС. Там планують застосувати останні наукові розробки, що збільшить встановлену потужність ГЕС на 160 МВт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.