Самі дивовижні проекти вітрогенераторів

0
611


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Вітрові турбіни плавають у повітрі, деякі обертаються горизонтально, інші вертикально. Деякі з них легше ніж повітря, а інші велично інтегровані в хмарочос будівель. Різноманітність конструкцій вітрових турбін навколо нас просто захоплює дух. Скрізь, де дме вітер, може бути встановлений вітрогенератор з унікальною конструкцією, який буде генерувати електроенергію.

Нижче представлена підбірка фотографій найбільш видовищних і дійсно амбітних проектів вітрових турбін третього тисячоліття.

MagLev – вітротурбіна на магнітній підвісці

MadLev є вітрогенератором на магнітній підвісці, який може генерувати один гігават потужності (достатньо для живлення 750000 будинків) і забезпечувати чисту енергію по ціні одного цента за кіловат-годину.

maglev

Магнітна левітація є дуже ефективним методом захоплення енергії вітру. Лопаті турбіни підвішені на повітряній подушці, а енергія спрямована до лінійним генераторів з мінімальними втратами. Велике перевагою магнітної підвіски в тому, що це знижує витрати на обслуговування і підвищує термін служби генератора. Виробник стверджує, що він вимагає менше земельного простору, ніж сотні звичайних турбін. Вітрогенератор MagLev був винайдений Едом Мазуром в 1981 році. Є вже кілька MagLev вітряних турбін у Китаї.

M.A.R.S

M.A.R.S є цікавим пристроєм, яке здатне використовувати енергію вітру (в значній мірі як вітряк) для вироблення електроенергії. Електроенергія передається на землю по дроту на сталевому тросі.

mars

Оскільки М.A.R.S наповнюється гелієм, він здатний літати набагато вище, ніж розташовані інші вітрові турбіни, щоб отримати доступ до більш високих швидкостей вітру. Виробництво апарату, потужністю 4,0 кВт вже почалося.

Гвинтові вітротурбіна

space

Спіральні структуровані вітряні турбіни – сучасна технологія вітряних млинів. Ці дивовижні пристрої замінять звичні довгі лопаті. Нові вітряні млини працюють так само, як і старі, але мають унікальну конструкцію, яка допоможе ефективніше перетворювати енергію вітру.

LoopWing

loop

LoopWing – експериментальний дизайн, розроблений в Японії. Вперше представлений на виставці в 2006 році. Модель Е1500 працює з низьким рівнем вібрації, при швидкості вітру 16 м/c.

Міські турбіни “Тиха революція”

quiet

Багато людей думають, вітряні турбіни псують ландшафт. Звичайні турбіни найкраще підходять для широких відкритих просторів, де є багато вітру. Турбіни на вертикальній осі, гвинтової конструкції, набагато краще підходять для міських умов.

Британська компанія подала заявку на дозвіл планувальних робіт, щоб побудувати одну з вітротурбін біля Букінгемського палацу.

Турбіна “Тиха революція” має 5-метрові лопаті, які можуть генерувати 10 кВт-годин енергії, при швидкості вітру всього 5,8 метра в секунду. Вбудовані світлодіоди в кожній S-образних лез використовуються для створення зображень, коли турбіна обертається.

Медуза

jellyfish

При висоті всього 36 см, медузи можуть генерувати близько 40 кіловат-годин на місяць.

Медуза складається з наступних частин:

Вертикальна вісь вітрової турбіни

Контролер

Асинхронний генератор з регульованою швидкістю

Медузи можуть працювати в самих віддалених районах, скоротивши витрати на будівництво дорогих ліній електропередач. Хоча у використанні мікро вітряків немає нічого нового, ціна в 400 доларів і простота дизайну роблять медузи перспективними.

Шосейні турбіни

highway

Це новий спосіб захоплення частини енергії, що витрачається транспортними засобами, які рухаються на високих швидкостях по магістралях. Проект розроблений в університеті штату Арізона. Рух транспортних засобів, особливо вантажівок, будуть викликати турбулентність повітря, потік якого буде приводити в рух турбіни.

Аналіз показує, що при швидкості руху транспортного засобу в 110 км на годину кожна турбіна може виробляти 9600 кВт-год на рік.

Ці вітряні турбіни мають безшумну конструкцію. У багатьох населених пунктах є досить постійний рух, щоб підтримувати стійкий потік повітря більшу частину дня.

Broadstar AeroCam

broadstar

Конструкція пристрою розроблена авіаційним інженером Жоржем Жан Марі Дарині (1888-1979), який винайшов вітрову турбіну, здатну працювати з будь-якого напрямку і при будь-яких погодних умовах. Машини Дарині, як правило, мають вертикальну вісь, у той час як дизайн AeroCam має горизонтальну вісь з кількома лезами, надають йому зовнішній вигляд водяного колеса.

Головним нововведенням є здатність автоматично і інтерактивно налаштувати висоту або кут атаки аеродинамічних лопаток, тим самим оптимізуючи його продуктивність, як птахи змінює форму свого крила в польоті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.