Сертифікати для електрокарів зі Сполучених Штатів стали доступніші

0
134


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Віднедавна автівкам, які потрапляють в нашу країну шляхом імпорту з держав, що не входять до Європейського Союзу, значно спростили сертифікацію. Наразі для ввезення таких електромобілів буде братися до уваги сертифікація країни-виробника та ЄС.

1b3684b38b7f79538bb9e0a999973d73Органи сертифікації України відтепер розглядають у якості сертифікатів приписи від безпосереднього виробника.

Діють ОС згідно з недавно прийнятим наказом Міністерства інфраструктури. Очільник Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів Назаренко Олег стверджує, що наша держава наразі визнає сертифікацію Європейського Союзу та Сполучених Штатів за прикладом Канади.

На сьогоднішній день в Україну дозволено ввозити автівки з США без проведення відповідних процедур щодо заміни ременів безпеки, скла та інших комплектуючих. Заміні підлягають лише освітлювальні пристрої (протитуманні фари, покажчики поворотів, тощо), які дозволяють експлуатувати транспортні засоби в дорожніх умовах нашої країни.

Пан Назаренко акцентує увагу на тому, що наказ Міністерства інфраструктури має відношення не лише до електрокарів, але й до автомобілів серійного випуску. Наказ не носить обов’язковий характер для органів сертифікації і виступає в ролі рекомендацій, яким може керуватись діяльність ОС. Дотепер подібна практика була заборонена в нашій країні.

ev-in-fieldДиректор мережі заправок для електрокарів «Тока» Луцковіч Станіслав ставить під сумнів доцільність рекомендативного характеру наказу.

Він впевнений, що органи сертифікації і надалі будуть працювати за старими стандартами, бо подібна практика сертифікації не буде вигідною для нафтових корпорацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.