Що переробляє сонячне світло?

0
309


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Perovskite-Zlatoust-Russia-6cm

Суспільство вже досить давно прийшло до того, що ряд предметів можна і варто переробляти. В якості яскравого прикладу можна привести макулатуру, скляні пляшки, картонні контейнери і так далі. Тут фактично вже немає обмежень. В даному контексті задумалися і про сонячних панелях.
Вчені Кембриджського університету не так давно поставили собі питання і прийшли до того, що існує матеріал, здатний переробити значну кількість фотонів світла, а це в свою чергу стає передумовою до того, щоб сонячні батареї та сонячні панелі стали ще ефективніше в порівнянні з існуючими.
Перовскіт – матеріал, з яким працювали дослідники. Він був в експлуатації як сонячні панелі. І виявилося визначна властивість, яка раніше ніяк не було помічено. Виникає відчуття того, що як тільки сонячні промені торкаються перовскіту, вони трансформуються в електричну енергію.
Що ж стосується особливостей, то вони полягають у тому, що при зіткненні з поверхнею промені не повністю змінюють свою форму. Частина з них переходить в електрику, а частина знову повертається в фотони. Якщо на основі цього проведуть сонячні панелі, які мають усі можливості для повторної експлуатації фотонів, то енергії буде виходити в кілька разів більше.
Таким чином, такий процес наочно демонструє переваги матеріалу. Методи його отримання доступні, а якщо врахувати ті плюси, які вони створюють, то ефективність майбутніх сонячних елементів буде досягнута.
З допомогою експерименту, в якому «брав участь» лазер, було доведено, що світло перевипромінюється.
Глава дослідницької групи в особі Луїс Мігеля Пазос Оутона стверджує, що ефективність нового сонячного елемента, що володіє високоенергетичною властивістю, не може існувати без переробки фотонів. І було також зазначено, що нинішні матеріали, які є в сонячних панелях, не дуже добре працюють. Все це говорить про те, що прийшов час щось міняти.
Таким чином, отримавши безліч видів ВДЕ, людина починає все це модернізувати, роблячи максимально ефективним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.