Школярі Кам’янця-Подільського знають секрети енергоефективності

0
200


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

В Україні діє проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР), який покликаний підвищити енергобезпеку нашої держави. Автори проекту зацікавлені в удосконаленні енергетичної політики, розвитку ефективності енергоспоживання та збільшенні інвестування саме енергетичного сектору.

7 червня 2016 року у Києві відбулася конференція та церемонія нагородження переможців конкурсу, який тривав впродовж лютого-червня 2016 року. Експертне журі оцінювало у школах:

  • рівень зменшення питомих витрат та споживання електрики;
  • наявність енергозберігаючого технічного устаткування;
  • активність закладу щодо проведення активної інформаційної кампанії.

Кам’янець-Подільська ЗОШ №12 отримала сертифікат на проведення відповідного енергоаудиту, грамоти та сувеніри. Загалом школи міста виявилися найбільш раціональнішими споживачами електроенергії – вдалося скоротили енерговитрати на 33,5 % завдяки впровадженню технічних та організаційних новацій. На думку журі конкурсу, збільшення енергоефективності кінцевого споживання у тандемі з виробництвом «зеленої» енергії суттєво скоротить споживання традиційних видів енергії, тобто знизяться викиди парникового газу в атмосферу, поступово зникне потреба у закупівлі енергоресурсів у країн-сусідів. Варто додати, що загальний бюджет чотирирічного українського енергетичного проекту USAID складає 13,5 мільйонів доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.