Система концентрації сонячної енергії в Данії

0
243


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Обрана компанія для проектування і запуску системи, що концентрує сонячну енергію, яка буде інтегрована з заводом, що працює на біомасі з органічного циклу Ренкіна. Дана система буде виробляти як тепло, так і електроенергію.

1AALBORG CSP, в тісній співпраці з данськими тепловими мережами (Brønderslev Forsyning), провела необхідні техніко-економічні обгрунтування. Після позитивних результатів укладено контракт на будівництво і виробництво 16,6 МВт енергії на заводі, з можливістю отримувати як теплову, так і електричну енергію в одній системі без викидів вуглецю в навколишнє середовище.

Система концентрування сонячної енергії на заводі буде складатися з 40 рядів і 125 параболічних залізоподібних контурів, і розташовуватися на площі 26,929 кв.м. з урахуванням проміжків між контурами. Параболічні жолоби збиратимуть сонячні промені і відображати їх на приймальні труби, де рідина нагріється до 330 ° C. Така висока температура забезпечує можливість роботи турбіни для виробництва електроенергії. Але система має також можливістю теплопостачання місцевих будинків, навіть при більш низьких температурах теплоносія.

Для отримання максимальної кількості енергії надлишкове тепло будуть використовуватися в місцевій системі централізованого опалення, а електроенергія буде генеруватися в пікові періоди попиту.

Незважаючи на те, що розробки в області концентрування сонячної енергії, як правило, використовуються в сонячних пустельних районах, при інтеграції з іншими технологіями, є потенціал їх використання і в умовах європейського клімату.

Ринки з добре розвиненою інфраструктурою централізованого опалення в таких країнах як Німеччина, Австрія та Італія можуть скористатися наявними можливостями системи по концентруванню сонячної енергії для комбінованого виробництва теплової та електричної енергії. У той час, як ціни на різні види палива сильно коливаються, система концентрування сонячної енергії показує себе як стабільне і ефективне поновлюване джерело енергії в Європі.

Реалізація запуску першої в світі системи, що концентрує сонячну енергію, інтегрованої з заводом, що працює на біомасі з органічного циклу Ренкіна, підтримується датським урядом в рамках національної програми Energiteknologisk Udviklings- og Demonstrationsprogram. Державне субсидування забезпечує істотну підтримку для розвитку цієї технології, а також сприяє тому, щоб вона стала конкурентоспроможною на експортних ринках.

Очікується, що систему буде працездатна до кінця 2016 року, розрахункова дата повного введення системи в експлуатацію, імовірно, середина 2017 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.