Система, яка виробляє тепло та електроенергію

0
249


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У Данії розроблено систему, яка буде концентрувати енергію на основі біопалива і виробляти не тільки тепло, а й електроенергію. Для обґрунтування даного проекту були здійснені деякі дослідження компаніями AALBORG CSP і Bronderslev Forsyning.
Слід сказати, що результати були досягнуті позитивні. На основі проведених дослідження було підписано договір, згідно з яким розпочато будівельні роботи зі створення системи, яка працює без вуглецевих викидів,  генерує тепло та електричну енергію.
Виглядати вся установка буде наступним чином: 40 рядів і 125 контурів на великосу майданчику, при цьому має бути дотримано певну відстань між контурами, що представляють собою зовні жолоби. Дані жолоби будуть вбирати сонячне проміння, відображаючи їх на спеціальні елементи (труби). Рідина, яка знаходиться в трубах, нагрівається до високих температур і за рахунок цього виробляється два види енергії. Таким чином, функціонує і турбіна, що генерує електрику і місцеві домогосподарства забезпечуються теплом.
Щоб найбільш раціонально налагодити робочий процес, планується зайве тепло віддавати до центральної мережі опалення, тоді як електроенергія  буде вироблятися в особливо «гарячі» часи.
Слід сказати, що такі установки можуть застосовуватися не тільки в особливо жарких місцевостях, а й також цілком придатні для європейської кліматичної зони, але із використанням додаткових технологій.
В Європі можна спостерігати варіативність цін на паливо. Система ж, що концентрує сонячні випромінювання, демонструє стабільність і ефективність у своїй роботі.
Уряд в Данії надає серйозну підтримкуу втіленні цього проекту в реальність. Проходить це все за державної програми “Energiteknologisk Udviklings-og Demonstrationsprogram”. Субсидії, що виділяються на ці цілі, дають вагому підтримку для процвітання такої технології в нинішніх умовах і тенденції розвитку системи, щоб перетворити її в конкурентоздатного учасника ринку альтернативної енергетики.
У планах розпочати проект до 2016 року,  повністю
його запустити  планується в 2017 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.