«Solar roof» – сонячні панелі, що імітують вигляд покрівлі

0
281


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Ілон Маск у рамках міського  енергозберігаючого проекту «Solar City» – бізнесу з виробництва та встановлення сонячних панелей, заснованого їм та його родиною  в 2006 році, представив широкому загалу сонячні панелі «Solar Roof», що в перекладі означає «Сонячний дах». Презентація проходила в Лос-Анджелесі під знаменитим брендом «Tesla», як анонсоване злиття таких гігантів, як: Solar City з Tesla Motors.

i-mask-1

На відміну  від звичних залів з чергами і спробами журналістів якнайскоріше зайняти місце поближче до сцени, цього разу захід Tesla Motors проходив просто неба.  Для цього були свої вагомі причини.

i-mask-2i-mask-3

Для презентації Маска була зібрана сцена з екраном, а поруч знаходився демонстраційний об’єкт – цілий будинок, оснащений новими панелями «Solar roof».

Від традиційних  сонячних батарей новинка Маска відрізняється тим, що вони вже є готовими  елементами покрівлі. Цим досягається не порушення композиції будівлі і його зовнішнього вигляду. По суті, компанія Tesla Motors разом з Solar City створила сонячні панелі, що успішно «засмаковані»  під покрівельну черепицю.

i-mask-4

 

Окрема панель складається з сонячної батареї і кольорової плівки, прикритої пластиною із загартованого скла.

Під час презентації був показаний цілий будинок, оснащений подібною “покрівлею”, в якій, на перший погляд, ніщо не видавало  присутність сонячні панелі.

На офіційному сайті Tesla також представлені чотири різні варіанти зовнішнього вигляду цих сонячних панелей :

i-mask-5

 

Під час усієї презентації Маск робив акцент на те, що нові сонячні панелі на перший погляд нічим не відрізняються від звичайної покрівлі, що вигідно вирізняє їх від інших “зелених” рішень.

За розрахунками  Маска, побудований «з нуля» дах подібного роду обійдеться дешевше, ніж будівництво класичної покрівлі і оснащення її сонячними панелями. Поки що  якихось конкретних цифр вартості «Solar roof» названо не було.

Окрім цього доречною  виявилася і нова розробка Tesla – система накопичення і зберігання енергії для приватних клієнтів і бізнесу Powerwall 2, за рахунок оптимізації конструкції якої інженерам компанії вдалося значно збільшити місткість виробу. Її CEO Tesla Motors пропонує використати в комплексі з новою покрівлею для накопичення енергії і можливості її ефективного використання в темний час доби. На офіційному сайті Tesla Motors з’явився анонс Powerwall 2, нової версії системи резервного живлення від акумуляторних дітій-іонних батарей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.