Сонячна батарея в рулоні

0
554


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Представник компанії Renovagen створив пластичну сонячну панель, яка легко згортається в рулон. Ідея у нього виникла в його подорожах, коли міні-зарядка дуже зручно вписується в рюкзак. Саме з такого пристрою з’явилася і більша версія. Таким чином прекрасним рішенням стали портативні панелі, які розгортаються і можуть заряджати різні девайси: камери, телефони і так далі.
Треба сказати, міні-зарядки для мандрівників дуже добре працюють, а їх масштабування – вдалий результат доопрацювання даної концепції. Хінгл – автор ідеї, який повернувся з подорожі навколо світу, взявся до роботи і спроектував сталевий контейнер великих розмірів. У контейнерах розміщені сонячні панелі, об’єднані гнучкою тканиною. Панелі переміщаються на значну довжину.
Сонячна система у вигляді «килима» буде призначена для тих випадків, коли в будь-якому регіоні сталося стихійне лихо раптом і необхідно терміново забезпечити електропостачання. Або ж в горах, де також немає доступу до енергосистеми. Даний проект є актуальним, так як і раніше в світі залишаються точки без центрального енергопостачання.
В системі використовуються такі матеріали як мідь, галій, селенід. До цього додається спеціальна еластична тканина. У сукупності отриманий матеріал має високу міцність і не пошкоджується при розборі / зборі рулону.
Розкручування рулонної сонячної панелі здійснюється цілою машиною, а якщо ж спробувати зробити це зусиллями людини, що для цього будуть потрібні старання навіть кількох людей.
На даний момент технологія проходить комплекс перевірок, щоб її можна було допустити до продажу. Планується виробляти все це на замовлення, щоб продукт можна було підігнати під конкретні запити майбутнього власника. При цьому майданчик для розміщення панелі може бути нерівною.
Що стосується показників потужності, то планувалося 6кВт, що в кілька разів перевищує стандартні сонячні батареї. Однак тепер стало можливим збільшити потужність до 18кВт. Пристрій включає ще систему вентиляції, а також фільтри від комах.
Як стверджують розробники, за паливною ефективністю рулонні сонячні панелі схожі тими, що встановлюють в будинках Англії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.