Сонячна електростанція Crescent Dunes

0
245


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

В штаті Невада функціонує сонячна електростанція, яка здатна працювати цілодобово. Треба сказати, така здатність дуже до речі, якщо врахувати, що зазвичай обмежена працездатність – це реальна проблема.
Якщо говорити про конкретні показники, то генерація досягає більше 100 мегават електроенергії. Назва комплексу – Crescent Dunes. Така потужність дає можливість забезпечувати електроенергією 75 тисяч будинків. Однак на даний момент станція працює не в повній мірі, але протягом 2016 року планується запустити всі блоки.
Структура і будова електростанції виглядає наступним чином: 10 тисяч дзеркальних геліостатів розташовані на значній площі. Весь світло концентрується на головній вежі, в яку засипана сіль. Сіль нагрівається, а створюване тепло надалі перетворює воду на пару і електрогенератори починають працювати.
Така система дає шанс станції відправляти на користування енергію в будь-який час доби. Якщо врахувати, що сіль утримує тепло добу і навіть місяці, то навіть похмура погода не завадить.
Є важлива перевага системи – вона екологічно чиста. Звідси випливає, що відсутні всілякі небезпечні відходи і викиди в атмосферу.

В якості автора проекту виступає компанія SolarReserve. Керівництво стверджує, що на практиці результативність їх станції виявилася куди більш краще, ніж планувалося. Якщо справа триватиме так і далі, то, ймовірно, система придбає всі підстави для її масового впровадження, що дозволить відмовитися від традиційних джерел енергії.
Але на цьому переваги не закінчуються. Ще один плюс – електростанція не обпікає птахів. Можливо, це звучить дивно, але була розроблена реальна програма по зменшенню ризику для птахів і кажанів, яка була підтримана навіть урядом.
Будівництво тривало 4 роки, а за витратами вийшло вкластися в 1 млрд доларів. У цій сумі, треба сказати, є деяка частка позики і уряду. Крім цього, такий проект -це додаткові робочі місця. І не варто забувати про податкові надходження, які також стабільно будуть давати бонуси від сонячної електростанції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.