Сонячна електростанція працює цілодобово

0
215


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У штаті Невада функціонує сонячна електростанція, яка здатна працювати цілодобово. Слід зазначити, що така її можливість дуже до речі, якщо врахувати, що зазвичай сонячні електростанції мають обмежену працездатність.
Якщо говорити про конкретні показники, то генерація досягає понад 100 мегават електроенергії. Така потужність дає можливість забезпечувати електроенергією 75 тисяч будинків.
На даний час станція працює не на повну потужність, але протягом 2016 року планують запустити всі блоки.
Структура і побудова електростанції виглядає наступним чином: 10 тисяч дзеркальних геліостатів розташовані на значній площі. Все світло концентрується на головній вежі, в яку засипана сіль. Сіль нагрівається, а створюване тепло в подальшому перетворює воду в пар і електрогенератори починають працювати.
Така система дає можливість станції виробляти енергію в будь-який час доби. Якщо врахувати, що сіль утримує тепло до місяця часу, то навіть похмура погода не перепона для  постійного функціонування станції.
Важлива перевага системи – вона екологічно чиста. Звідси виходить, що відсутні будь-які небезпечні відходи та викиди в атмосферу.
Автором проекту виступає компанія SolarReserve. Керівництво стверджує, що на практиці результативність їх станції виявилася набагато кращою, ніж планувалося. Якщо справа продовжуватиметься так і далі, то, ймовірно, система отримає всі підстави для її масового впровадження, що дозволить відмовитися від традиційних джерел енергії.
Але на цьому переваги не закінчуються. Ще один плюс – електростанція не обпалює птахів. Можливо, звучить це дивно, але була розроблена реальна програма по зменшенню ризику для птахів і кажанів, яка була підтримана навіть урядом.
Будівництво тривало 4 роки, а за витратами проект обійшовся в 1 млрд доларів. Окрім того, такий проект – це додаткові робочі місця. І не варто забувати про податкові надходження, які також стабільно будуть давати доходи державі від сонячної електростанції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.