Сонячна енергетика – вражаючі проекти на Близькому Сході

1
101


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Протягом наступних п’ятнадцяти років частка ВДЕ на Близькому Сході може збільшитися більш ніж втричі. І все це завдяки вражаючим фотоелектричним проектам. Падіння витрат, здорова конкуренція, коливання цін на нафту і постійно зростаючий попит на електроенергію – це фактори, які сприяють подальшому вражаючому зростанню сонячної енергетики в регіоні.

У деяких звітах вказується, що на Близькому Сході очікується подвоєння частки поновлюваних джерел енергії з 5,6% в 2016 році до 20,6% в 2035 році. Досягнення таких цілей потребує значних капіталовкладень в проекти в галузі поновлюваних джерел енергії в регіоні.

Найбільша в світі фотоелектрична електростанція вже розташована в Абу-Дабі і це ще тільки початок. Об’єднані Арабські Емірати та Саудівська Аравія залишаються в авангарді великомасштабних фотоелектричних проектів в промисловому масштабі, і сусідні країни переслідують їх. Більшість країн на Близькому Сході в даний час мають амбітні національні цілі в галузі поновлюваних джерел енергії.

В даний час ведеться будівництво великого проекту фотоелектричної електростанції в Абу-Дабі в Об’єднаних Арабських Еміратах. Його потужність складе майже 1,2 ГВт. Наступна частина проекту буде введена в експлуатацію вже в цьому місяці. Після завершення інвестицій очікується, що вона стане найбільшим в світі фотоелектричним заводом. Передбачається, що електростанція зможе генерувати достатньо енергії, щоб забезпечити майже 200 000 домівок.

3-й етап Сонячного парку Мухаммеда бен Рашида та 75% відновлюваної енергії в Дубаї! Дубай, завдяки парку Мохаммеда бен Рашида, в даний час має найбільший в світі сонячний парк. Завдяки цьому Дубай до 2020 року повинен досягти 7% чистої енергії, а до 2030 року – 25%.

У той час як більша частина потужностей відновлюваної енергетики, встановлених до 2030 року, буде проводитися в рамках розвитку Сонячного парку Мохаммеда бін Рашида, Дубай поставив перед собою іншу мету – до 2050 року виробляти 75% своєї енергії з ВДЕ.

ВДЕ – спосіб зниження цін на енергоносії. У той час як великі комунальні підприємства є домінуючими в області поновлюваної енергетики в регіоні, компанії, що працюють на Близькому Сході, шукають способи зниження витрат на електроенергію, оскільки уряди країн регіону відмовляються від субсидій на викопне паливо.

Саудівська Аравія поставила перед собою амбітне завдання по додаванню 9,5 ГВт відновлюваної енергії до 2023 року, і очікується, що в наступному році вона запропонує 3,25 ГВт фотоелектричної енергії.

Оман прагне досягти 10% частки відновлюваної енергетики до 2025 року. Нещодавно він оголосив про другий сонячному проект потужністю 500 МВт-1 ГВт. Очікується, що роботи над ним почнуться до 2021 року. Єгипет залишається активним ринком. Успіх почався завдяки приблизно 1,5 ГВт сонячних проектів. В кінці минулого року Єгипет оголосив аукціон на будівництво електростанції потужністю 600 МВт в регіоні Західного Нілу.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.