Сонячне майбутнє Херсонщини за інвестування ДТЕК

0
145


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Корпорація ДТЕК у найближчому майбутньому стане інвестором нового проекту, який полягає у зведенні СЕС потужністю 10 мегават.

Голова компанії  Тимченко Максим зазначив, що сонячна електростанція стане пілотним проектом, який наглядно продемонструє доцільність грошових внесків в дану галузь енергетики України. Якщо виробництво виправдає вкладені в нього кошти, то представники ДТЕК мають намір розширювати СЕС.

Пан Тимченко також зауважив, що зведення нової електростанції – це, передусім, внесок в майбутнє країни.

Генеральний директор ДТЕК також сповістив про те, що корпорація планує збільшувати масштаби вітропарків на території нашої країни. Представники ДТЕК ведуть активну роботу у напрямку створення умов для будівництва вітряної електростанції. Наразі розробка даного проекту знаходиться на стадії переговорів з компанією General Electric щодо співробітництва. Звести нову Приморську вітряну електростанцію потужністю 200 мегават за попередніми даними зможуть протягом трьох майбутніх років. Такий розвиток подій цілком можливий за умови погодження іноземних банків інвестувати в проект свої кошти.

В планах ДТЕК на найближчі 5 років значне розширення масштабів «зелених» виробництв електроенергії. Пан Тимченко впевнений, що за сприятливих економічних умов протягом цього часу можна додати до загальних альтернативних потужностей в Україні ще 1 гігават.

ДТЕК не можна віднести до новачків у сфері альтернативної енергетики. За підрахунками спеціалістів впродовж 2015 року корпорація зробила свій внесок у ринок «зеленої» енергетики у розмірі 13 відсотків. ДТЕК володіє Ботієвською ВЕС (Запорізька область) потужністю 200 мегават. На даний момент вітрова електростанція є однією з найбільших у Європі.

ДТЕК активно впроваджує альтернативні технології на території України. Зараз у процесі розробки знаходяться кілька масштабних проектів будівництва вітропарків.

Подробиці керівництво ДТЕК не розкриває, але представники компанії запевняють, що найближчим часом Україна зробить впевнений крок вперед в альтернативній енергетиці завдяки їх проектам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.