Сонячні панелі та черепиця: два в одному

7
35333


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (13 голос(-ів), середній бал: 7.23 з 10)

Наразі використання альтернативних джерел енергії є звичайною справою в багатьох країнах світу, включаючи і Україну. Сучасні технології дозволяють пересічному громадянину самостійно отримувати собі електроенергію з вітру, сонця, води та інших джерел. Проте найпопулярнішим альтернативним джерелом стало саме сонце. Сонячні батареї дуже доступні, а користь від них виправдовує всі вкладення. Ця галузь стрімко розвивається і відкриває світові нові цікаві та практичні технології.

Однією з таких технологій стала нова система сонячних панелей, які дещо відрізняються від стандартного традиційного обладнання. Дана система дозволяє встановлювати сонячні батареї безпосередньо в дах свого будинку! Панелі мають дизайн черепиці, яка буде чудововиглядати на даху, а також виконувати дві основні функції:

 

  • захисну
  • енерговидобувну.

 

Сонячні батареї у вигляді черепиці

Винахід даної технології видобутку енергії став одним з головних досягнень в світі, сьогодні ж, всі ці винаходи проходять модернізацію і глобальні зміни, які дозволять людям набагато ефективніше використовувати їх у своїх цілях. Головною зміною став дизайн традиційних панелей.

Старі види панелей не завжди вписуються в екстер’єр будинку, порушуючи естетичну гармонію і завдаючи деякі незручності власнику. Тепер же, цю проблему можна вирішити за допомогою цікавого дизайнерського рішення, а саме сонячних батарей у вигляді черепиці.

Така модель сонячних панелей, як вже було сказано раніше, виконує відразу дві функції. Одна з них це видобуток електроенергії, а інша – захист житла від вологи, вітру і т.д.

У «сонячну» черепицю інтегровані фотоелементи, які переробляють сонячну енергію в електрику. Важливою функцією цього обладнання є можливість скидати надлишки енергії в загальну електромережу, що дозволить значно знизити особисті витрати.

WIs5xE1hLZo

 

Переваги сонячної черепиці

Головною перевагою сонячної черепиці є її довгий термін експлуатації. Він становить період часу від 20 до 50 років! Такий довгий термін дозволить повністю стати незалежним від центральної енергосистеми, а вартість панелей окупиться вже через 3 роки.

 

До переваг такої черепиці також відносяться:

  • Невелика вага – на покрівельну конструкцію не збільшується навантаження, що дозволяє уникнути швидкого руйнування даху будинку;
  • Компактні розміри – дана панель має невеликий розмір, завдяки якому її можна легко встановити;
  • Великий показник міцності і стійкості до різних погодних умов;
  • Самоочисна система – панелі можуть самостійно очищатися за рахунок дощу і вологи;
  • Багаторічна гарантія роботи без падіння ККД;
  • Легка і зручна установка.

Якщо ви вже мали можливість оцінити особисто роботу традиційних панелей, тоді можна впевнено сказати, що практично кожен власник звичайних батарей, оцінить комфортні умови, які відкриває «сонячна черепиця».

 

Виробництво енерговиробляючої черепиці

У світі існують не так багато компаній, які виробляють таке обладнання, але з кожним днем ​​популярність цього покрівельного покриття зростає. Головними і, мабуть, найбільшим виробником енерговиробничої черепиці стала компанія з Великобританії, яка називається «Solar Slate». Британці роблять високоякісні покрівельні вироби з вбудованими фотоелементами, які повністю ідентичні звичайної черепиці і, навіть, з близької відстані складно побачити різницю між ними. При цьому панелі виконують функцію покрівельного покриття нітрохи не гірше звичайних виробів.

На вітчизняному ринку також є можливість придбати дане енерговиробляюче покриття, вироблене в країнах СНД. Ці батареї значно дешевші, а їх функціонал практично не поступається закордонним моделям.

 

Монтаж панелей

Що стосується монтажу панелей «сонячної» черепиці, то її установка дуже проста. Вона практично нічим не відрізняється від звичайної покрівлі, а сумісність панелі з стандартними виробами дозволять встановити батареї в будь-якій потрібній частини даху. Технологія відмінно поєднується із загальним покриттям, не дозволяючи волозі проникати в будинок, а також зберігатиме в ньому тепло.

 

 

Нові розробки джерел альтернативної енергії сьогодні постійно проходять модернізацію, з метою підвищити свої якості, а також зробити технології значно зручнішими в користуванні і знайти їм нове практичне застосування. Сонячні батареї у вигляді черепичного покриття – це чудовий варіант практичного винаходу, який здатний виконувати кілька функцій одночасно і забезпечити комфортні умови в роботі з обладнанням.

7 Коментар (-і)

  1. Відповідно до розрахунків як що ви в полі то краще сонячні панелі, але біля електричних мереж поки що панелі дуже дорого. І рекламуючи самі панелі треба згадувати інше обладнання вартість якого і термін роботи вийме з кишені користувача будь яку економічну логіку. Самі панелі в залежності від типу та якості ступеню захисту втрачають свої показники потужності приблизно в два рази за дуже короткий термін. Тільки за рахунок дії оточуючого середовища прозорість захисної оболонки світло елементів значно знижується. Розрахувати цей показник важко бо він залежить не тільки від кількості пилу піску та вітру в тому місці де встановлено панелі, а і інших факторів. Абразив піску та пилу вашої місцевості робить матовим захист панелі зменшуючи прозорість за умови що самі фото елементи також дають просадку, користувач до кінця терміну використання отримає максимум 20% від того що запланував. Не забувайте що панелі треба очищувати, то як чистити черепицю в порівнянні з рівним склом ви здогадуєтесь самі. А що кажуть про аккумуляторы без яких система не працює. Термін експлуатації цієї важливої частини енергозабезпечення користувачі знають по експлуатації автомобілів, чи навіть ноутбуків. Коли мені кажуть про аккумулятор який працює 10 років, це викликає великий сумнів, а навіть якщо ще живий то ємність в системі енергозабезпечення не виконане своїх призначень. Інвертори та контролери окрема частина затрат. Їх працездатність цілодобова також під впливом часу. В них електронна начинка з процессорами грубо кажучи як ноутбук. В кого пк пропрацював 10 років і невдмовляв? І ще багато багато різного в порівнянні з традиційним забезпеченням будинку електроенергією. Поки що ” овчинка выченки не стоит”.

  2. сделайте “матовую” поверхность – это увеличит светопоглащение.. а если структурировать покрытие, скажем, фотоэлемент в своей основе будет выглядеть, как слой “пирамидальных структур” с различными углами отклонения высоты “пирамид” по отношению к их основанию, тогда это увеличит площадь покрытия при одновременном уменьшении светоотражения за счёт изменения “угла отражения” поверхности…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.