Сонячний парк в Арабських Еміратах націлений на світове лідерство

0
93


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Найбільший на земній кулі парк з сонячними панелями, розташований на території Дубая, незабаром обзаведеться пам’яткою. Нею стане енергетична вежа, яка має найбільшу в світі висоту. Дана споруда стане найбільшим сховищем тепла.

Парк з сонячними панелями під назвою Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума на території ОАЕ обзаведеться енергосховищем у вигляді енергетичної вежі, яка буде відрізнятися рекордною висотою і зможе вмістити таку кількість енергії, якої вистачить для забезпечення потреб 270 000 будинків.

Передбачається, що висота будівлі складе 260 м, а генерація електроенергії – близько 700 мегават. Так як нова виробнича споруда відноситься до екологічно безпечних, то шкідливі викиди вуглецевих сполук в атмосферу скоротяться на 1,4 мільйона тонн протягом 12 місяців. Крім цього, проект передбачає створення найбільшого у світовій історії сховища тепла. За попередніми підрахунками кошторис на проект складає близько 3,8 мільярда доларів, що еквівалентно більш ніж 14 мільярдам дирхамів.

сонячний парк в ДубаїСонячний парк Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума вже здобув світову популярність завдяки забезпеченню жителів країни електроенергією за найнижчою в світі ціною. Громадяни Еміратів мають можливість купувати кіловат-годину енергії по ціні, що становить трохи більше семи центів.

За словами представника ОАЕ Шейха Мохаммеда, вони мають намір продовжувати реалізовувати найбільш цікаві та перспективні проекти, які здатні якісно поліпшити життя їх громадян. Крім цього, він заявив, що альтернативна енергетика є ключем до загального розвитку країни і Арабські Емірати – яскравий тому приклад.

В ОАЕ існує стратегія генерація енергії з відновлюваних джерел. Програма отримала назву «Дубай 2050». Основним її напрямком є ​​отримання в країні 75 відсотків загального обсягу електрики за допомогою зеленої енергії.

За підрахунками фахівців така амбітна мета вимагає генерації більше 42 000 мегават чистої енергії, щоб досягти поставлених показників до 2050 року.

Представник Управління електроенергетики і водних ресурсів ОАЕ заявив, що реалізація проекту енергетичної вежі зробить суттєвий внесок у досягнення поставлених раніше цілей.

Планується, що парк Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума зможе генерувати близько 464 мегават зеленої енергії до 2020 року (ця мета повинна бути досягнута до проведення EXPO 2020). За словами представників ОАЕ такі показники продуктивності дозволять задовольнити енергетичні запити заходу в повному обсязі. При таких умовах виставка в 2020 році цілком може стати першою, яка цілком забезпечувалася зеленої енергією.

Слід зауважити, що сонячний парк в Арабських Еміратах на даний момент є найбільшим в світовому масштабі. Згідно з планами забудовників, протягом наступних двох років потужність складе близько 1000 мегават, а в 2030 році досягне відмітки в 5 тисяч мегават.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.