США і альтернативна енергетика: нове бачення енергетики у законодавстві

0
262


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Багато мегаполісів і більш дрібні населені пункти намагаються скорегувати своє енергоспоживання, забезпечивши населення «зеленою» електроенергією. Сан-Франциско в даному питання прийняв кілька рішучих заходів, вирішивши, що до 2025 року місто на 100% буде забезпечено ВДЕ. Щоб це дійсно стало можливо реалізувати, прийнятий цілий законопроект, згідно з яким всі нові будівлі житлового або комерційного призначення зобов’язуються встановлювати сонячні батареї.
Зазначений закон став в деякому роді продовженням вже існуючого постанови. У відповідність з цією постановою рекомендується будувати даху таким чином, щоб 15% простору були вільні від тіні. Це необхідно для встановлення там сонячних фотоелектричних панелей.
Згідно з новим законом тепер 15% не просто рекомендуються до монтажу ВДЕ, але і обов’язковому їх впровадження. Однак регулюватися виконання даного рішення буде тільки у випадку з новими будівлями, висота яких досягає 10 поверхів. Для розмірів і потреб Сан-Франциско – це не сувора вимога, тому реалізація не завдасть труднощів.
Крім цього, подібне рішення є відмінним знаком і для інших населених пунктів наслідувати гарний приклад. Це буде сприяти розвитку чистої енергетики і тим самим наближати місто до кінцевого результату плану.
Департамент з питань навколишнього середовища вважає, що дана програма може цілком збільшити виробляю потужність на третину. Це дасть більше енергії, яка зможе забезпечити необхідною кількістю ресурсу більше двох тисяч будинків. Автор проекту – Скотт Вінер, представник партії демократів. Звичайно, в масштабах міста прогнози можуть здатися не так значні, але, тим не менш, це дуже хороша тенденція, яка дозволить скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу.
Зростання використання сонячної енергії сприяє зменшенню залежності від викопних видів палива. Дахи все одно нічим не зайняті, тому розташування там сонячних батарей навряд чи принесуть комусь незручності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.