Стабільний прибуток від сонячної енергетики – стартап

0
163


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Новий проект групи південноафриканських розробників створений для допомоги людям, які хочуть інвестувати в альтернативну енергетику з умовою отримання стабільного прибутку. Як заявили самі розробники, новий підхід здатний призвести до зростання частки ВДЕ по всьому світу і тим самим внести ряд позитивних змін в життя людей.

Йдеться про платформу Sun Exchange, початок роботи якої датується 2015 роком. Варто відзначити, що дана платформа – це кампанія на Indiegogo. За час існування платформи вдалося залучити близько 1,6 млн доларів в якості стартового фінансування. На даний момент проект являє собою вузькоспрямований торговельний майданчик, який дозволяє купити обладнання для сонячних об’єктів, що будуються на територіях з високим рівнем інсоляції. Крім того, майданчик організовує продаж згенерованої енергії домогосподарствам, підприємствам та міським мікрорайонам безпосередньо.

Відмінною особливістю даного проекту виступає можливість інвестування в малих масштабах. Аналогічні майданчики існують по всьому світу. Їх основний недолік – необхідність фінансових вкладень у великих обсягах. Sun Exchange передбачає покупку окремих складових СЕС (найчастіше – фотоелектричних модулів) і отримання частки прибутку альтернативного виробництва в залежності від вкладень. Учасник проекту може віддалено придбати одну, дві, десять панелей і отримувати стабільний прибуток від генерації в рамках сонячної електростанції.

Робота проекту заснована на принципі краудсейл. Організація взаємодії в такому режимі дуже схожа з краудфандінговими платформами. Основна відмінність полягає у використанні цифрових активів замість реальних грошей. Розрахунок кошторису на монтаж та оренду здійснюється в автоматичному режимі для кожного окремого випадку індивідуально.

Під час покупки фотоелектричного модуля для конкретного проекту інвестору видається окремий порядковий номер його обладнання. Кожен учасник проекту має право вибирати місце розташування свого обладнання і конкретний проект для участі. Існує можливість відвідати сонячний парк і побачити свої сонячні панелі.

У правилах роботи платформи Sun Exchange сказано, що в будь-який період часу інвестор за бажанням може розірвати договір і запросити доставку свого сонячного обладнання до себе додому. Єдине, він повинен в повному обсязі сплатити послуги логістичної компанії. Складно уявити, як на практиці підприємство буде демонтувати певні панелі за запитом клієнта, але в правилах такий пункт зазначений.

На даному етапі в рамках платформи є пропозиції щодо купівлі фотоелектричних модулів для проектів, які будуть реалізовуватися найближчим часом на території Південної Африки. Найближчі плани компанії спрямовані на розширення географії діяльності та організацію проектів на різних континентах. Розробка портфеля інвестиційних пропозицій поки не завершена.

Валютою для придбання сонячного обладнання на даний момент виступає біткоїн і ранд (місцева валюта в Південній Африці). Засновники платформи вважають криптовалюту більш зручною для оплати. Це виправдано низькою ціною міждержавних переказів. Платежі, здійснені за допомогою біткоїну, творці платформи вважають найбільш швидкими, дешевими і безпечними. Багато хто задається питанням: «Навіщо вкладати кошти всього в одну або кілька сонячних панелей?». Розробники платформи стверджують, що такий спосіб інвестування дає шанс в рамках невеликого бюджету взяти участь у великому проекті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.