Сучасне житло функціонує на сонячних батареях і керується смартфоном

0
659


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Воно управляється за допомогою смартфона і функціонує за рахунок установлених на даху сонячних батарей.Саме в цьому високотехнологічному «барліг» можна зустрітися з друзями, послухати улюблену музику, сховатися від сторонніх очей і насолодитися шикарним видом на зелені рівнини Нової Зеландії.

Одного разу після посиденьок з друзями інженеру і власнику IT-компанії Джона Уільямса прийшла в голову ідея побудувати будиночок на дереві. Але після деяких роздумів хлопець все ж сконструював житло на висоті. Однак на дереві, а на сталевої опори.В результаті вийшла вежа з однією кімнатою розміром 25 квадратних метрів і оглядом в 360 градусів, з вікнами більше двох метрів у висоту. Джон назвав її Skysphere.

Будинок, який знаходиться на висоті понад 10 метрів, буквально «нашпигований» сучасними технологіями: практично будь-вмикання-вимикання електроприладів здійснюється за допомогою голосових команд або смартфона.Так, наприклад, власник може змінити фонове підсвічування з синього на рожевий або налаштувати температуру в холодильнику. Відвідувачів, які хоч раз побували в Skysphere і залишили там свої відбитки пальців, наступного разу буде зустрічати голосове привітання.

Система на сонячних батареях гарантує до 2 діб автономного існування, а це якраз ідеальний варіант для відпочинку на уїк-енд.Електрики вистачає для роботи мультимедійного центру, бездротовий аудіо, різнобарвного світлодіодного освітлення і інших речей (зразок холодильника з прохолодними напоями).

Сам Вільямс вважає найкращою деталлю свого футуристичного будинку холодильник, вбудований в диван. Закуски і напої завжди під рукою, а холодильник повідомляє, відправивши повідомлення, якщо запаси закінчуються. На будівництво житла пішло три роки і 50 000 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.