Світлодіодний світильник без джерела живлення

0
264


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Дуже часто звідусіль чується заклик використовувати світлодіодні лампи замість ламп розжарення. Це в основному закладено в політику енергозбереження, так як світлодіодне освітлення характеризується як більш енергоефективне, а також дешеве щодо витрат на виготовлення.
Компанії, що займаються виробництвом даної продукції, працюють над розширенням функцій, додаючи різні датчики, кольори для регулювання, динаміки і так далі. Треба сказати, що даний вид світильників вже відрізняється від свого аналога, так як має інший спосіб функціонування – усуває критичний компонент. Називається він Lumir C. У чому ж новизна? Lumir C функціонує не на основі зовнішнього джерела живлення або який-небудь батарейки, а з допомогою свічки.
Лампа Lumir C дає світло за рахунок теплової енергії, що видається звичайною свічкою. Приклад використання термоелектричного ефекту – ліхтарик Lumen. Працює це таким чином: температура різна і за рахунок цього відмінності утворюється електрична напруга. При цьому ніякої рухливості не потрібно.
Якщо говорити про конкретні показники, то варто зазначити, що свічка може давати приблизно 15 лм. Коли на неї встановлюють лампу Lumír C, власник отримує від 15 до 60 лм. Конкретна цифра буде визначатися стилем лампи.
Дизайн Lumír C невигадливий і більше нагадує мінімалізм. Схожий предмет на пляшку невеликих розмірів і віддалено деякий можуть знайти схожість з маяком. Оскільки він досить маленький, це характеризує його як мобільний освітлювальний прилад. Є ще ніжки, які дають доступ повітря, необхідного для горіння.
Корпус лампи прозорий і одночасно захищає свічку від потоків повітря, а також пропускає світло, для чого, власне кажучи, і створювалася Lumír C.
До всієї конструкції ще додається радіатор. Він збирає тепло, конвертуючи його в енергію. Енергія живить світлодіоди.
Компанія, що займалася розробкою, вже готова виробляти свою продукцію на продаж. Всі необхідні сертифікати отримано, а отже пора знайомити ринок з «зеленим» світильником.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.