Термоперероблюючий пристрій, який перетворює втрачене тепло в електоенергію

0
306


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

В сучасних умовах надшвидкої індустріалізації кількість пристроїв, що генерують тепло, також збільшується семимильними кроками. Зараз це тепло часто розглядається як побічні відходи. А що буде, якщо це величезна кількість теплоти перетворити в джерело електроенергії? Фізики з University of Arizona шукають нові способи генерації електроенергії з теплоти.

1290379329_waste-heatJustin Bergfield з University of Arizona Research Team заявляє: “Тепло може конвертуватися безпосередньо в електричну енергію в пристрої без рухомих частин. Мої колеги впевнені, що пристрій, який ми змоделювали на комп’ютері може бути побудовано з тими характеристиками, які ми бачимо в наших віртуальних експериментах.”
Використання відпрацьованого тепла у вигляді електроенергії має безліч переваг. Це і підвищення ефективності автомобілів і електростанцій, і багато іншого. Глава дослідницької групи Чарльз Стаффорд впевнений в позитивних результатах. Він очікує, що термоелектрична напруга, що генерується з використанням їх конструкції буде в 100 разів більша, ніж домоглися інші дослідники. Якщо розробка University of Arizona Research Team, змодельована на комп’ютері, підтвердить свої результати, вона буде мрією для тих інженерів, які хочуть використовувати втрати енергії внаслідок скидання надлишкового тепла, але не мають необхідних ефективних і економічних пристроїв для цього.
Теплоперероблюючий пристрій, розроблений в University of Arizona не вимагає рухомих механізмів або озоноруйнуючих хімічних речовин, як це було у випадку з холодильниками і паровими турбінами, які раніше були використані для перетворення теплових відходів в електричну енергію. Тепер ця робота виконується за допомогою спеціальних полімерних прокладок між двома металами, які діють як електроди. Такі термоелектричні пристрої є автономними, не потребують рухомих частинах, прості у виготовленні і обслуговуванні.
Генерація енергії відбувається в полімері за рахунок використання спеціальних молекул з бензольним кільцем. Ноу-хау розробників є спеціальна конфігурація бензольних кілець. Зі збільшенням різниці температур, енергія, також збільшується.
Термоелектричні пристрої, що розробляються в University of Arizona можуть генерувати потужність, яка зможе живити лампу потужністю 100 Вт, а, використовуючи подібні пристрої в автомобілі, можна підвищити його ефективність на 25%

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.