«Тритон», що генерує струм

0
256


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Розроблена інноваційна розробка в області хвильової енергетики без використання рухомих частин

Американська компанія осциляцій з 2009 року, яка займається розробкою генератора для перетворення хвильової енергії, минулого тижня успішно провела випробування свого нового пристрою, названого «Тритон». На думку аналітика Bloomberg Гробарта Сема, пристрій здатний перевернути всю хвильову енергетику.

Головна відмінність «Тритона» (мова не про давньогрецького Бога) від попередніх хвильових генераторіввідсутність зовнішніх рухомих частин, які можуть зламатися в океані. Винахід являє собою модуль потужністю понад 600 кВт. З модулів і збирається електростанція необхідної потужності.

В основу розробок компанії покладено відкритий в 1865 році ефект Вілларіявище, яке полягає в зміні намагніченості магнетика під дією механічних деформацій. Пристрої, засновані на цьому принципі, вже знайшли застосування в тих областях техніки, де висуваються  підвищені вимоги до надійності в зв’язку з експлуатацією у важких умовах, наприклад, в металургійному виробництві для зважування шахти перед завантаженням в плавильну піч і на морських плавучих підйомних кранах як датчика системи обмеження вантажопідйомності. Підхід, розроблений осциляцій, полягає в перетворенні кінетичної енергії руху хвиль в енергію, яка виникає через деформацію магнітних сплавів. Основними перевагами пристроїв є висока ефективність перетворення енергії (ККД> 75%), простота і надійність конструкції, низькі витрати на виготовлення «робочого» тіла і транспортування генератора до місця роботи.

Технологія обіцяє бути корисною в нафтогазовій галузі та має необхідні для цього ліцензії.
«Тритон» вже отримав 40 патентів на різні елементи конструкції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.