Тропіки в Рейк’явіку – плануються скляні біопульми, а в них атракціони для туристів і екзотичні рослинні культури

0
93


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Ісландський архітектор вирішив зробити своє життя більш приємним на острові, і в той же час активізувати місцевий туризм. У Рейк’явіку планується створення скляних біофлоків, що нагріваються геотермальної енергією.

Зима в Ісландії панує 9 місяців в році. Це, як зазначає Bloomberg, істотно впливає на більш широке використання антидепресантів серед жителів острова і ще більше перешкоджає вирощуванню овочів і фруктів. Проте, серед переваг природного середовища Ісландії -велика кількість вільної землі і геотермальної енергії, що лежить під поверхнею острова.

Це ті переваги, які Хьордіс Сігурдардоттір, головний архітектор Spor і Sandinn ehf, хоче використовувати. Він хоче побудувати три скляних купола, найбільший з яких повинен досягати розміру футбольного поля і мати в загальній сумі 6 поверхів над і під землею. Творець проекту під назвою ALDIN надихнув, серед іншого, на створення комплексу Gardens by the Bay, який є мережею сучасних теплиць і прибережних парків в Сінгапурі.

WilkinsonEyre, архітектурна компанія, яка спроектувала Gardens by the Bay, також є одним з інвесторів у проекті ALDIN. Інший – Аріон, один з найбільших ісландських банків. Очікується, що проект Hjordis Sigurdardottira буде коштувати 37 мільйонів доларів.

Скляні біокомпозити будуть використовуватися для вирощування бананів та інших екзотичних продуктів, а також для відтворення середземноморського курорту недалеко від Арктики. Розташований в парку в Рейк’явіку Aldine займатиме площу в 4,5 тисяч квадратних метрів. Комплекс буде розділений на три зони з різним кліматом і областями застосування. Найменша частина, звана сільськогосподарською лабораторією, буде відкрита для відвідувачів. Два інших будуть використовуватися як тропічні і середземноморські курорти, готові для проведення ділових зустрічей і заходів.

За словами Блумберга, творець ALDIN не приховує, що розраховує на прибуток від туризму. Бізнес-план Sigurdardottira передбачає, що біопуляціі повинні досягати 300-400 тисяч відвідувачів щороку.

Для порівняння, найвідоміша туристична пам’ятка Ісландії, Блакитна лагуна, привертає 1,3 мільйона туристів на рік. Відкриття комплексу ALDIN було заплановано на 2021 рік.

Нагадаємо, що в кінці березня дешева ісландська авіакомпанія WOW Air вирішила призупинити діяльність, що позначиться на туризмі столиці острова. З 2011 року літак ісландського перевізника вилітав з головного аеропорту Рейк’явіка в США і Європу, в тому числі влітку в Польщу. Основний перевізник остров’ян, Icelandair, ще не вирішив купити авіакомпанію WOW Air, яка провалилася.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.