У Києві пройшов «Марш за клімат»

0
83


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

20 вересня в столиці України відбулася акція в рамках Міжнародного маршу за клімат, учасники якої висловили свою позицію щодо забруднення навколишнього середовища і шкідливих викидів, що негативно впливає на екологічну ситуацію і призводить до незворотних змін клімату. Дійсно, цьогорічний липень виявився найспекотнішим місяцем, а останні 5 років перевищили максимальні показники температури за всю історію спостережень за погодою.

В рамках «Маршу за клімат» понад 2000 активістів пройшлися з гаслами по центру Києва і передали в офіс президента лист з основними вимогами. Серед них – перехід на відновлювальні джерела енергії до 2050 року, заборона видобутку викопного палива і використання одноразового пластику, розвиток екоорієнтованого транспорту, припинення дотацій промислового тваринництва з держбюджету.

У цей день подібні акції пройшли в 160 країнах світу, включаючи Німеччину, Австралію і США. Громадськість сподівається таким чином привернути увагу до проблеми напередодні саміту ООН з питань клімату, який заплановано на 23 вересня 2019 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.