У Китаї завершено будівництво найбільшої в світі плавучої сонячної електростанції

0
107


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Мільйони людей в масках та густий смог, який накрив місто. Саме таким ми часто бачимо столицю Китаю – Пекін. Головною причиною подібного є небувалий рівень забруднення через надмірну індустріалізацію. Усвідомивши всю шкоду, уряд Піднебесної не тільки вжили дій, спрямованих на скорочення виробництва, але й почали усувати вже завдані збитки.
Одним з таких рішень став запуск найбільшої в світі плавучої електростанції в східній провінції Аньхой, будівництво якої на днях було завершено. Потужність електростанції становить 40 МВт, а рівень води досягає 4-10 метрів. Розташована електростанція в затопленому вугледобувному містечку, що є вельми поетично – переорієнтація з вугілля на сонячну і вітрову енергетику. Але, головним фактором при виборі місця, була температура води, яка впливає на вироблення електроенергії. Подібні проекти тільки підтверджують серйозні наміри Китаю щодо «зеленої енергії». В експлуатацію електростанція була введена відомим виробником фотоелектричних інверторів Sungrow Power Supply Co., LTD та оснащена інверторами їх виробництва. Це друга електростанція в провінції Аньхой. Перша електростанція виробляє 20 МВт.
До 2020 р. Китай планує збільшити обсяг поновлюваних джерел енергії на 361 млрд. дол. США. До 2022 р. Китай повинен отримувати 320 ГВт електроенергії завдяки вітроенергетиці та сонячній енергетиці, та 340 ГВт завдяки гідроенергетиці. У 2015 р. Китай зайняв перше місце в світі по постачанню альтернативних джерел енергії. Крім того, 36% всіх витрат йдуть на поновлювані джерела енергії.
Отримані результати не могли не порадувати Китай. Тому в найближчі п’ять років на воді буде побудована АЕС в Південно-Китайському морі. Це є необхідністю так, як 18 електростанцій, що працюють на вугіллі, вже закриті, а 85 будуть закриті в цьому році. До 2030 р. Китай планує п’яту частину всієї енергії отримувати з альтернативних носіїв енергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.