У Китаї зведуть енергетичну вежу у вигляді квітки

0
144


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Будівля університету китайського міста Уханя стане одним з найбільш ефективних, до того ж і найефектніших в світі. Енергетичну вежу, що нагадує обрисами квітка каллу побудують компанії Голландії – Soeters Van Eldonk і Grontmij.
Партнери здобули перемогу у міжнародному дизайнерському конкурсі на будівлю центру дослідження нових енерготехнологій. Основу гігантської споруди висотою 140 м складуть корпусу у формі пелюсток з дахами, які покриються живими газонами. Головна башта являє собою чашу квітки, що розширюється догори. В розтруб чаші будуть розміщені сонячні батареї. З центру вежі буде підноситися колона з вітровими турбінами, розташованими вертикально.
За заявами голландців, вежу квітки в центрі займуть офіси, тоді як лабораторії будуть знаходиться в пелюстках. Висота внутрішнього атріуму вежі забезпечить “витяжку” теплого повітря, знижуючи таким чином витрати на охолодження. Крім цього, квітка буде відкидати тінь на більшу частину всього будови і збирати воду під час дощу, що допоможе знизити температуру в приміщеннях влітку.

Нова будівля буде на повному самоэнергообеспечении. Компанії сподіваються отримати три зірки – найвищий показник китайської системи оцінки енергоефективних конструкцій.
Зведення вежі-квітки повинно було початися в листопаді 2010 року. Будемо сподіватися, що нова будівля Wuhan University буде самим енергоефективним в світі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.