У місті Вінниця з’явилась інноваційна підсвітка переходів, що працює від сонячних панелей

0
366


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Проспект Юності у Вінниці віднедавна став інноваційним – на нерегульованих переходах для пішоходів проходить тестування нових освітлювальних приладів, що працюють від сонячних панелей.

dgfhgfgРеалізація проекту стала можлива завдяки ТОВ «Промавтоматика Вінниця». Компанія розробила та реалізувала на вулиці міста даний перехід з метою знизити статистику аварій та випадків з летальним кінцем.

Спеціальна установка живиться електроенергією, що виробляють сонячні панелі. Вона представляє собою особливий промінь, який за допомогою оптики направляється на перехід (зебру) та робить пішоходів добре видимими для водіїв авто в нічний час. Установка дуже економічна в плані енергоспоживання, так як вмикається тільки тоді, коли поблизу зебри з’являється людина.

Представники компанії стверджують, що їх новітня установка здатна: по-перше, зробити рух як пішохода, так і водія, набагато безпечнішим; по-друге, створити у місті більш комфортні умови для проживання; по-третє, значно зекономити електроенергію.

dferhthreqdВ майбутньому установкою «Безпечний перехід» планується оснастити й інші пішохідні переходи, що не регулюються світлофором, задля безпечного руху городян в темний час дня.

Компанія «Промавтоматика Вінниця» встановила освітлення на стратегічних установах Вінниці, освітила ігрові майданчики для дітей, а також оснастила світлодіодним освітленням столицю нашої країни та ще декілька міст районного значення.

В минулому році місто Вінниця приєдналося до трьох міст-лідерів, що вирізняються серед інших по комфортності проживання в нашій державі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.