У Південній Кореї запустили найбільшу в світі систему зберігання електроенергії

0
238


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)
REW_SouthKoreanGrid

Наприкінці березня південнокорейська енергетична компанія Kokam оголосила, що вона запустила в промислову експлуатацію дві системи зберігання електроенергії на нікель-марганцевих і літій-іонних батареях. Характеристики першої системи — ємність 9 МВт*годин і потужність 24 МВт, а також другий — ємність 6 МВт*годин і потужність 16 МВт.

Представники компанії сказали, що система на 9 МВт*годин, яка використовує літій-іонні батареї, призначена для точного регулювання частоти в єдиній електричної мережі Південної Кореї.

Ці дві системи зберігання електроенергії функціонує з кінця січня 2016 року. Також, незадовго до їх введення в експлуатацію в серпні 2015 року в Південній Кореї була введена ще одна система зберігання ємністю 5 МВт*годин і потужністю 16 МВт.

Всі ці системи зберігання електроенергії є частиною найбільшого в світі проекту з регулювання частоти в енергосистемі, який просуває компанія Kokam. Всього до 2017 року компанія планує розгорнути в Південній Кореї систем зберігання електроенергії на 500 МВт.

Система зберігання електроенергії південнокорейської компанії Kokam
Система зберігання електроенергії південнокорейської енергетичної компанії Kokam

За оцінками південнокорейських фахівців, введені в експлуатацію три системи зберігання електроенергії забезпечать щорічну економію для енергосистеми країни у розмірі $ 13 млн в одних тільки витратах на паливо.

У Kokam сказали, що їхні батареї, які встановлені в системах зберігання електроенергії, мають більш високу щільність у порівнянні зі звичайними, що дозволяє розмістити в стандартних контейнерах для морських перевезень ємність в 2,4 МВт*годин. Також фахівці з Kokam додали, що їхні батареї мають мінімальний цикл розрядки/зарядки 10 000 операцій.

Системи зберігання електроенергії набирають все більшу популярність не тільки в якості інструментів для регулювання частоти в електромережах, але і в країнах, які активно впроваджують поновлювані джерела енергії — сонячну та вітряну генерацію. При спільному використанні систем зберігання енергії та поновлюваних джерел енергії підвищується їх гнучкість за рахунок можливості використання виробленої електроенергії не тільки тоді, коли є можливість її виробляти, але і під час піку її споживання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.