У столиці відбудуться «зелені вихідні»

0
32


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

В Україні зелена енергетика розвивається доволі активно і не менш активно проводяться заходи по залученню громадськості до даної теми. Формування екологічної свідомості є гарантом подальшої популяризації «зелених» технологій та дбайливого ставлення до природи. Раніше ми вже писали про те, як в освітніх закладах нашої країни формують дану навичку з дитинства .

Початок вересня в столиці пройде під егідою альтернативних інновацій.  Протягом 1 та 2 вересня відбуватиметься захід, що отримав назву TeslaCamp.

TeslaCampУчасники екологічного табору матимуть змогу послухати 19 провідних спікерів у сфері альтернативної енергетики, залучитись до підведення підсумків наймасштабнішого світового змагання стартапів у сфері «зеленого» підприємництва, познайомитися з вітчизняними «природно дружніми» проектами та просто відпочити на березі Дніпра.

 

Основними питаннями, що підніматимуться в таборі цього року будуть:

  • проведення децентралізації в сфері енергетики;
  • шляхи підтримки ВДЕ;
  • «зелений» експорт;
  • створення мікромереж;
  • забезпечення кібербезпеки;
  • пошуки інвестицій та інноваційних технологій.

Нововведенням цьогорічного заходу буде організація демонстраційного майданчика. В даній зоні представлятимуть новітні розробки фірм з України. Організатори заходу повідомили, що демонстраційний майданчик буде включати наступні технології: сонячне обладнання для пивоваріння; бездротова розетка Meredot; приладдя, що функціонує за допомогою мотора Стірлінга, тощо.

За словами директора TeslaCamp Зінченко Андрія, організатори цьогорічного заходу намагались створити максимально комфортні умови для учасників не лише під час прослуховування теоретичної частини, але й у час відпочинку.

Спікери заходу залучені з різних сфер: експертної, інженерної, бізнесової та навіть з державної влади. Організатори підібрали 19 спеціалістів з різних сфер аби розглянути перспективи розвитку альтернативної енергетики в Україні з різних ракурсів. Окрім того, такий підхід дасть змогу ознайомитись з різними думками, досвідом та сформувати комплексний погляд на «зелену» енергетику нашої країни в цілому.
Учасники заходу отримають можливість провести «енергетичні» вихідні, поєднавши освіту і відпочинок.

Захід по традиції вже розпочався вчора з так званого нульового дня. В цей день було організовано майстер-клас, на якому усі бажаючі змогли ознайомитися з енергетичною системою, що була створена спеціально для енергозабезпечення табору. Проведений урок пройшов під керівництвом Хоменка Віктора, який являється спеціалістом у сфері фотовольтаічних систем.

Відкриття табору пройшло 1 вересня і відзначилось заключним етапом змагання міжнародного формату під назвою ClimateLaunchpad. В якості виграшу в цьому конкурсі представлялась можливість прийняти участь в світовому фіналі змагання Global Grand Final, що відбудеться в Шотландії. У цьому році на конкурсі було представлено 9 «зелених» інновацій від українських розробників.

Окрім цього, в таборі пройде ознайомлення з місцевими прикладами впровадження альтернативних технологій. Зокрема, буде представлено досвід переходу на альтернативну енергетику громад з різних областей нашої країни та розглянуто особливості створення енергокооперативів. У якості прикладу енергетичних об’єднань виступатимуть представники з Житомирщини.

Учасники табору, яким ще не виповнилось 12 років, мають змогу прийняти участь на безкоштовній основі. Єдина умова – вони мають бути на заході у супроводі батьків.

Для дітей на території проведення заходу буде організовано спеціальну програму за ініціативою Дитячої школи сучасних технологій LIKS.

Учасники зможуть розташуватись в наметовому містечку табору за бажанням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.