У Великобританії побудують підводну ЛЕП для передачі “зеленої” енергії

0
216


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть 500 млн. фунтів стерлінгів (майже 1,2 млрд. євро) в якості фінансування для будівництва нового підводного високовольтної лінії електропередач (ЛЕП) на північ від Шотландії для транспортування електроенергії від морських вітряних і приливних електростанцій на острів.

18219_Kak_prokladyvayut_podvodnie_kabeli_wideІз загального обсягу фінансування 300 млн. було виділено минулого тижня, а решта, як очікується, будуть виділені в наступному році у міру просування будівництва проекту.

Віце-президент ЄІБ Джонатан Тейлор сказав: «Інвестиції в енергетичну інфраструктуру по всій Великобританії мають важливе значення, в тому числі, щоб використовувати весь потенціал существующх і майбутніх поновлюваних джерел енергії».

Інвестиції будуть спрямовані на будівництво нового підводної високовольтної лінії електропередач з пропускною потужністю 1200 МВт.

Очікується, що близько 600 нових робочих місць буде створено під час монтажу кабелю і будівництва берегових об’єктів інфраструктури.

Нова підводна ЛЕП буде працювати на постійній напрузі, яка буде перетворюватися в змінну на спеціальних берегових перетворювальних підстанціях.

Після введення в експлуатацію, нова ЛЕП буде поставляти електроенергію, якої буде достатньо, щоб задовольнити потреби близько двох мільйонів шотландських жителів.

Директор шотландської Hydro Electric Transmission Девід Гарднер сказав: «Цей проект є найбільшим в електричних мережах на півночі Шотландії з моменту їх активного будівництва з 1950-х років, і ми пишаємося тим, що є невід’ємною його частиною, забезпечуючи хороше співвідношення ціни і якості. Після завершення будівництва підводної ЛЕП стане можливим підключити нових споживачів, забезпечуючи більш стійку подачу електроенергії і тим, хто живе і працює в цій галузі ».

За останні кілька років ЄІБ надав понад 10 млрд. фунтів стерлінгів на розвиток енергетичної інфраструктури по всій Великобританії, в тому числі на підвищення використання відновлюваних джерел енергії, підвищення надійності національних електричних мереж і регіонального розподілу електроенергії, а також на будівництво ЛЕП, які з’єднали енергосистему Великобританії з енергосистемами Ірландії, Франції та Нідерландів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.