Учні однієї зі шкіл міста Золотоноша працюють над розробкою інноваційного методу видобутку води за допомогою шахт при застосуванні повітря

0
46


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Виробництво Н2О з повітря з використанням шахт – така концепція новітнього винаходу золотоноських школярів.

На даний момент проект групи учнів отримав назву «Вода з повітря». Юні винахідники входять до шкільної групи “ZoloWizards”, що спеціалізується на робототехніці. Школярі за свою розробку отримали друге місце у змаганні регіонального значення в місті Черкаси. Даний чемпіонат зібрав усіх любителів робототехніки регіону та пройшов під назвою «Вода і людина».

Учасники команди “ZoloWizards” являються учнями гімназії імені Скляренка, що у Золотоноші. Представниця винахідницької групи Грязон Софія (наразі навчається у 8 класі) зазначила, що ідея їх винаходу виникла, коли школярі звернули увагу на одну з найбільших сучасних проблем людства – нестачу води .

конденсація паруВинахід учнів гімназії полягає в тому, що за умови встановлення вентиляційної системи над шахтою можна буде збирати конденсовану вологу у спеціальний резервуар. Вентилятори системи створюватимуть вихреподібний рух повітря та протягуватиме його через шахту. Таким чином всередині тунелю шахти виникнуть умови для формування точки роси, в тому числі і температура, за якої відбувається конденсація вологи.

Школярі вже змогли відтворити даний процес в умовах лабораторії та змогли отримати позитивний результат.

Учасники команди вже зробили пропозицію щодо експлуатації такої системи в умовах міського водоканалу. Технологія здатна допомогти у добуванні води, яку можна буде використовувати з метою поливу квітів на міських клумбах або для водопостачання фонтанів. Наразі стало відомо, що винахід школярів викликав інтерес господаря мережі теплиць та він готовий до експлуатації їх технології для видобування води для рослин.

Учасники команди “ZoloWizards” вже отримували призові місця на різних конкурсах та турнірах, навіть стали володарями винагороди «Командний дух, що надихає». Школярі зауважили, що суттєву допомогу вони отримували від керівництва гімназії та свого тренера.

Команда не збирається зупинятись на досягнутому. За зайняте друге місце у турнірі з робототехніки школярам було надано шанс відвідати конкурс у Данії, який проводиться в всеєвропейському масштабі. Нові звершення ще більше надихають молодих винахідників та вони сподіваються, що їх ідеї будуть реалізовані як на території нашої держави, так і за її межами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.