Україна активізується у питаннях впровадження альтернативних джерел за підтримки норвезьких колег

0
137


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
[SCM]actwin,0,0,0,0;Àëüòåðíàòèâíàÿ ýíåðãåòèêà

Відомо, що згідно з умовами міжнародних договорів Третього енергетичного пакету Європейського союзу, наша країна має збільшити частку електроенергії з відновлювальних джерел до 11 відсотків.

При чому досягти таких показників Україна має до 2020 року. Наразі йде активна робота у напрямку пошуку інвесторів та закордонних партнерів для зведення нових виробництв.

Досвід європейських країн у даному питанні дуже важливий для нашої держави, адже на сьогоднішній день частка зеленої енергії в загальному енергообігу мізерна. При цьому, строки реалізації домовленостей міжнародного формату невпинно збігають.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Бойко Наталя зазначає, що на сьогоднішній день ведуться активні перемовини з партнерами із Норвегії. Спеціалісти з фірми «Scatec Solar» пропонують свої послуги відносно зведення двох нових СЕС на території нашої держави. Загальна потужність енергетичних виробництв за попередніми підрахунками становитиме близько 60 мегават.

Представники норвезької компанії запевнили, що будівництво сонячних електростанції можливе у будь-якій частині нашої країни. Той факт, що особливості клімату України роблять можливим стрімкий розвиток альтернативної енергетики, вже давно ні для кого не секрет.

Іноземні партнери ще раз підтвердили це та запропонували використовувати для досягнення поставленої мети.

Також стало відомо, що у другому читанні Верховної Ради України буде розглянуто новий законопроект щодо реформування ринку електроенергії. Правовий акт матиме на меті внести зміни в функціонування енергетичного ринку у відповідності з вимогами Третього енергетичного пакету Европейського Союзу. Про це повідомив представник департаменту електроенергетичного комплексу.

Переговори з норвезькими колегами не обмежилися обговоренням деталей відносно зведення кількох СЕС. Сторони також торкнулися перспектив розвитку альтернативної енергетики України після 2020 року та переглянули наявні проекти майбутніх СЕС.

В реаліях сьогодення вже можна говорити про те, що стимулювання економічного та енергетичного розвитку нашої країни з боку ЄС дає перші результати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.