Унікальна електростанція Stillwater в США

0
205


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Електростанція Stillwater, побудована Enel Green Power, поєднує геотермальну енергію з технологіями фотоелектричної і сонячно-теплової енергії.

Участь в урочистій церемонії відкриття геотермальної електростанції Stillwater взяли прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці, генеральний директор Enel Франческо Стараче, генеральний директор Enel Green Power Франческо Вентуріні і губернатор Невади Брайан Сандовал.

Станція Stillwater почала функціонувати в 2009 році відразу після завершення будівництва геотермальної станції потужністю 33,1 МВт. З тих пір вона є центром інновацій для Enel Green Power (EGP).

У 2012 році компанія додала до геотермальної станції блок фотоелектричних сонячних панелей потужністю 26,4 МВт, на той момент найбільший у своєму роді в Сполучених Штатах. Гелиотермальная частина станції потужністю 2 МВт була запущена в 2015 році.

Об’єднання різних технологій генерації на одній електростанції дозволило збільшити доступність енергії і знизити її перебої.

Stillwater демонструє інноваційні технології Enel Green Power, які роблять нас успішними в роботі з урядами і діловими партнерами по всьому світу для вирішення екологічних завдань і проблем кліматичних змін за рахунок використання відновлюваних джерел енергії. Уроки, які ми отримуємо завдяки передовому сонячно-геотермальному виробництва, будуть мати ключове значення для розвитку інших гібридних станцій по всьому світу. Ми будемо продовжувати інвестувати в нові технологічні рішення, щоб максимально ефективно використовувати існуючі активи і підтримувати подальше зростання, зберігати інноваційну та операційну ефективність в якості основної рушійної сили нашого стратегічного плану, — каже Франческо Стараче, генеральний директор Enel.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.