В Австралії будується місто майбутнього – Яррабенд

2
590


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

В Австралії будується «місто Ніколи Тесла», яке буде знаходиться неподалік від Мельбурну. Офіційна назва міста – Яррабенд, так як місто знаходиться на річці Ярра. Перші шістдесят будинки почали продавати в серпні цього року, а на початку 2017 року нові володарі енергоефективних будинків зможуть в’їхати в свої домівки. Вартість одного будинку буде коливатися в межах 1,5-2,1 млн. дол. США. Все місто буде екологічно чистим: на даху кожного будинку будуть встановлені сонячні батареї та акумулятори Tesla PowerWall.
tesla-town-yarrabend-australia-3-1020x61
Іонно-літієві акумулятори Tesla PowerWall – це прорив в альтернативній енергетиці. Виробник дає на них 10 років гарантії. Вони настільки потужні, що зможуть забезпечити електроенергією весь будинок. Крім того, потужності сонячних батарей та іонно-літієвих акумуляторів вистачить для заряду електромобілів.
tesla-town-yarrabend-australia-4-1020x61
Сучасні технології допоможуть споживати на 43% менше води. Це ще не все. Об’єм сміття знизиться на цілих 80%, що не може не вражати.

В Яррабенді можна буде купити не тільки будинок, а й квартиру. Забудовник буде зводити не тільки будинки, а й сучасні висотні новобудови. Кількість будинків – 2 500. Площа міста займе 16,5 гектарів.

2 Коментар (-і)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.