В Нідерландах вже незабаром можуть заборонити автівки з бензиновими і дизельними двигунами

0
163


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
У нідерландському  парламенті бурхливо обговорюється проект про заборону на законодавчому рівні продажу транспорту з двигунами внутрішнього згоряння на території країни. Якщо проект буде прийнятий, Нідерланди  створять прецедент світового рівня.

Нижня палата парламенту Нідерландів наполягає на тому, щоб повністю заборонити купувати і продавати бензинові і дизельні мотори на території країни вже з 2025 року, мотивуючи це в першу чергу боротьбою за екологію. Проект має на меті, що нідерландцям і гостям країни можна буде купувати у дилерів лише електротранспорт: радикальна ініціатива передбачає заборону на торгівлю не тільки автомобілями з традиційними ДВС, а й різноплановими гібридами. Втім, не виключено, що водневим машинам все ж дозволять отримувати нідерлвндську “прописку”.

У проекту тут же знайшлися антагоністи, які стверджують, що дев’яти років для наведення такого екстравагантного порядку в Нідерландах  явно недостатньо. За словами одного з членів Кабінету Міністрів, буде прекрасно, якщо до оголошеного терміну продажу електромобілів буде досягнуто хоча б на 15%. А лідер однієї з парламентських партій заявив, що “треба бути божевільним, щоб прийняти цей план до роботи”, уточнює видання NL Times.

Захисники ж проекту стверджують, що він не тільки цілком здійснимий, але і знаходиться “на пульсі” відповідно до сучасних трендів. Крім того, немає ніяких підстав припускати, сучасні технології,  що розвиваються величезними темпами раптом зупинять свою еволюцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.