В ногу з часом! Трекер сонячних панелей моделі S250 показав на практиці відмінні результати

0
93


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Лютий поточного року став знаковим для Туреччини (місто Аксарай) – там було введено в експлуатацію 2 майданчики по генерації електроенергії за допомогою використання сонячних променів. Нові станції поєднали в собі 12 нових моделей трекерів, які отримали назву S250. Дана модель є одноосьовою і в кінцевому підсумку за допомогою неї в даному проекті вдалося домогтися потужності в 2,43 мегавата.

трекер моделі S250Слід зазначити, що розташування майданчиків досить незвичне – понад 1200 м над рівнем моря. Трекерна система була створена таким чином, щоб було можливо встановити її в місцях, де переважають мінусові температури, і є значний обсяг опадів у вигляді снігу. Модель трекера проектувалася з урахуванням того, що вона повинна прослужити якомога довше в даних екстремальних умовах експлуатації.

Кожен новий майданчик включає в себе шість трекерів моделі S250. Кожен трекер, в свою чергу, має 12 секцій, які складаються з 69 фотомодулів.

За попередніми підрахунками фахівців прибавка в генерації енергії при підключенні даної інновації до процесу складе близько 20 відсотків. Цікаво, що інвестиції при такому впровадженні зросли на 12 відсотків, а цей факт означає поліпшення коефіцієнта окупності фінансових вкладень і веде до збільшення чистої приведеної ціни інвестиційної складової.

Використання моделей нового трекера S250 збільшує загальний кошторис на проект сонячної електростанції всього на 10 відсотків. При цьому кількість згенерованої енергії зросте на 25 відсотків.

Трекер має шарнір на шести осях, який дає можливість відшкодувати зміщення монтажних труб до десяти сантиметрів в тому чи іншому напрямку. Шестиосний шарнір дозволяє монтувати систему на майданчиках, що мають гористий ландшафт.

Іноваційні трекери мають більш досконалу систему контролю (ГСУ). Це дозволяє зробити з’єднання за допомогою використання мережі Wi-Fi. Метод такого роду управління дає можливість зробити підключення в стислі терміни і в спрощеному варіанті, і відразу ж приступити до роботи, виключаючи тривалі настройки трекера.

Крім цього, системі ГСУ під силу відслідковувати розташування сонця і повертати сонячні панелі в максимально продуктивну позицію.

Виробляє сонячні трекери S250 компанія «Солар Стальконструкція». Партнером фірми в сфері розробки є компанія Mechatron. Трекери відповідають всім нормам ЄС і спеціально пристосовані до умов використання в нашій країні і в країнах Східної Європи.

Прямим постачальником трекерів моделі S250 в Україні є компанія «Енергія природи – зелений тариф». Дізнатися більш точну інформацію щодо даних систем і зробити замовлення можна на сайті https://www.zeleniy-tarif.com.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.