В період з 14 по 21 листопада почалось масове підключення ОСББ до програми Уряду з енергоефективності.

0
183


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Урядова програма з енергоефективності ні для кого не являється секретом. Але чомусь саме за останній тиждень ОСББ розпочали справжнісінький «бум», надзвичайно активно утеплюючи житло. В період 14-21 листопада близько тридцяти ОСББ взяли участь в Урядовій програмі щодо збереження тепла шляхом утеплення. В загальному обсязі до даних робіт було залучено більш ніж три мільйона гривень. Ці кошти будуть витрачені безпосередньо на проведення робіт у багатоповерхових житлових будинках з метою якомога більше їх утеплити.

108451За попередніми підрахунками впродовж минулого тижня до програми долучились тринадцять ОСББ, а тижнем раніше ще двадцять.

Керівник комітету Держенергоефективності Савчук Сергій стверджує, що осінь 2016 року стала рекордсменом з попиту на програму Уряду зі сторони ОСББ. Пан Савчук також зауважив, що попередні підрахунки показали дуже втішні результати, на які навіть і не сподівалися на початку впровадження програми.

На даний момент близько тридцяти ОСББ змогли залучити кредитне фінансування з метою збільшення рівня енергоефективності своїх багатоповерхівок. Така рекордна кількість учасників програми свідчить про те, що громадяни нашої країни оцінили можливість значної економії власних коштів шляхом енергозбереження. Тим паче, значна кількість грошових витрат (близько половини) на реалізацію програми компенсується Державою.

До заходів термомодернізації житлових будинків входять:

  • загальне утеплення;
  • установка ІТП, що має погодне регулювання;
  • встановлення засобів обліку;
  • заміна звичайних вікон на енергоефективні;

bdghjПроведення таких заходів дозволяє жителям енергоефективних будинків сплачувати в два рази менше за комунальні послуги у порівнянні зі звичайними будівлями.

Згідно з програмою Уряду з енергоефективності ОСББ можуть отримати допомогу від Держави у розмірі до 40% від загальної суми витрат на реалізацію проекту з утеплення житлових будинків. У випадку, якщо у багатоповерхівці мешкають родини, які отримують субсидію, державні кошти складуть до 70 %.

Загальна кількість ОСББ, які залучились до програми з енергоефективності, наразі складає 514. На данний момент ними освоєно більше 60 мільйонів гривень.

Зростає попит фізичних осіб на залучення до урядової програми для утеплення власного житла. Протягом тижня близько двох тисяч домогосподарств приєдналися до проекту. Більше 30 мільйонів гривень були освоєні на закупівлю матеріалів та обладнання для утеплення житла.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.