В регіоні Нижня Сілезія буде побудована нова сонячна електростанція потужністю 10 МВт

0
49


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Таку заяву було зроблено компанією Polski Solar SA. Згідно з даними польського виконавця проекту, сонячні батареї будуть встановлені біля міста Єленя-Гура (нім. – Хіршберг). Цікавим є той факт, що сонячний парк буде побудований за формою козулі, яка є символом розташованого поблизу міста.

Як заявив глава ради компанії Вілльям Буба, дана розробка, втілювана в життя згідно з дорученням влади міста, стане прикладом того, як місцеві громади в Польщі беруть на себе керівництво в пошуку енергетичної самостійності.

Програма втілюється під виглядом так званого «енергетичного кластеру». Це стало можливим після проведення реформи та ухвалення Закону про поновлювані джерела енергії, який стимулює офіційний внесок місцевих польських громад в локальне виробництво і розподіл електричної енергії.

Згідно з даними, отриманими в ході внутрішніх досліджень компанії, Polski Solar запланувала побудувати 30 000 сонячних елементів чорного і синього кольору. Хто буде виробником сонячних батарей залишається невідомим, так як польський генеральний підрядник не розголошує цю інформацію. За наданими даними, собівартість розробки складе близько 37 мільйонів польських злотих (приблизно 9 мільйонів євро). Зараз компанія Polski Solar зайнята втіленням в життя шести подібних проектів у південних регіонах Польщі у співпраці з трьома десятками місцевих громад. Подробиці будівництва тримаються в секреті.

У наш час все більшу популярність отримує ідея фарбування сонячних батарей в різні кольори. При такому підході сонячні електростанції виглядають більш привабливо, оскільки їм можна надати будь-який відповідний вигляд. Значно краще відбувається візуалізація брендів та ініціатив, пов’язаних з розробками.

У травні 2017 року виробник сонячних батарей з Китаю Panda Green поділився планами будівництва сонячної електростанції потужністю 50 МВт, яка своїм виглядом повинна нагадувати панду.

Ця подія сталася у відповідності з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) для підтримки її старань щодо надання інформації молодим людям про сталий розвиток. Дане оголошення посприяло розвитку наочності роботи, яку проводить ПРООН та візуалізації свого бренду, так як більшість ЗМІ поряд з великими виданнями та телеканалами, протягом місяця повідомляли новини про цю подію. Варто відзначити, що не так давно проектувальник сонячних батарей з Китаю поміняв назву «United PV», використавши більш наочне – «Panda Green».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.