В Україні мають намір знизити споживання енергетичних ресурсів на третину

0
265


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Українські промислові підприємства з високим споживанням енергетичних ресурсів, підвищуючи енергоефективність власних виробництв, дозволять знизити витрати ресурсів в середньому по країні на як мінімум на третину. Це дозволить скоротити імпорт природного газу на 20-30%.

Представник українського Міненерго Сергій Поровський, на питання про підвищення енергоефективності економіки відповів, що відомство вже провело оцінку найбільш енергоємних виробництв в країні. Скорочення споживання енергетичних ресурсів можна досягти, якщо підприємства почнуть впроваджувати енергоефективні технології і почнуть відповідати стандартам по споживанню енергії в країнах ЄС.

В першу чергу, підвищити енергоефективність виробництв можна у хімічній промисловості, гірничо-металургійному комплексі і на виробництвах, пов’язаних з випуском будівельних матеріалів. Крім промислових підприємств, певний відсоток енергетичних ресурсів повинні заощадити безпосередньо генеруючі підприємства, що мають резерв приблизно в 32 млн. тонн нафтового еквівалента.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.