В університеті Конкордії розробляють біологічну електрику

0
192


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Дослідники з Університету Конкордія в Монреалі прагнуть використовувати найбільш об’ємне, але чомусь найнепомітніше джерело енергії в світі. Група винайшла силові осередки, які використовують електрику отриману в ході фотосинтезу синьо-зелених водоростей.

111Мікроорганізми, також відомі як ціанобактерії, можуть бути знайдені в усіх екосистемах світу, на всіх широтах, з диханням і фотосинтезом, що виробляють в організмі клітин ланцюжок електронів.

«Завдяки перевагам процесу, який постійно відбувається в усьому світі, ми створили нову і масштабовану технологію, яка може привести до здешевлення способу отримання енергії» – говорить професор Muthukumaran Packirisamy.

До цього аналогічне використання таких водоростей було в одному з будинків в Німеччині, але в менших масштабах для живлення ламп. Проте, якщо знати потенціал цих рослин, то можна почати використовувати їх для виробництва біо-дизельного палива.

image_jpg_0.imgГрупа з Конкордії тестує фотосинтез для елементів живлення поки в малих масштабах. Водорості поміщені в анодну камеру з катодом і протонною обмінною мембраною, що утворюють в підсумку блок. Зовнішні навантаження підключаються до пристрою вилучення електронів і випускають на поверхню електроди.

 Команда стверджує, що її Micro Фотосинтетичний живлення Cell (μPSC) може отримувати потужності до 36,23 мікроват / см2, 80 мілівольт Напруга / см2, і щільність струму 93,38 мкА / см2 в експериментальних умовах.

Професор Packirisamy каже, що пристрій ще знаходиться в розробці і до промислових масштабів ще багато роботи. Він сподівається що цей метод живлення незабаром буде використовуватися для зарядки мобільних пристроїв і комп’ютерів, і в подальшому стане одним з основних джерел енергозабезпечення в світі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.