Варшава: 130 екологічних автобусів до 2020 року

0
198


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

130 низко- і безпаливних  автобусів з’явиться на столичних вулицях упродовж найближчих чотирьох років. Це не кінець інвестицій Міських Автобусних Підприємств (МАП) у Варшаві – планується також побудова вуличних станцій заправки.

Міські Автобусні Підприємства у Варшаві минулого року купили перших 10 електричних автобусів, а до 2020 року мають намір придбати наступних 120 екологічних транспортних засобів. Безтопливные транспортні засоби повинні обслуговувати передусім траси, що проходять через Королівський Тракт, де найбільша транспортна артерія столиці Польщі. Для полегшення їх обслуговування буде модернізовано депо Редуту, в якому буде гараж для 100 електричних і гібридних автобусів.

На вулицях Варшави з’явиться 19 станцій заправки для транспортних електричних засобів, обслуговуючих 12 ліній. Денна потреба цих заправок в електричній енергії оцінюється на близько 50 Мвт/ч.

Як інформує МАП, вони мають наміри отримати свою частину із засобів проекту ZeEUS, який підтримує розвиток електричних автобусів в Європі. 40 учасників програми, що триває від 2013 року, в тому Барселона, Лондон, Париж, Стокгольм і інші отримують дофінансування на конкретні дії в цій сфері (купівля електробусів, заправок).

Варшавські Міські Автобусні Підприємства завдяки ZeEUSу зможуть здійснити установку пантографів на наявних вже електравтобусах марки Solaris або купівлю 2 акумуляторів, які будуть встановлені на деяких автобусах. Проект ZeEUS-це в масштабі усіх учасників понад 22 млн євро, він фінансується  у рамках програми Євросоюзу 7th Research & Innovation Framework.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.