Вартість акумуляторів для електрокарів стрімко знижується

0
148


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Останні дослідження спеціалістів Ward’s Auto свідчать про можливий різкий спад вартості акумуляторів елетрокарів.  Ціни на ринку електромобілів постійно варіюють, адже попит на такого роду засоби пересування набувають все більшої популярності в усьому світі.

Найбільші заводи-автогіганти посилено працюють над введенням інновацій задля подешевшання електричного транспорту. Такого роду модернізація зробить електрокари більш доступними для широкого кола споживачів. Наразі активно ведуться розмови навколо можливого динамічного зниження цін на акумулятори для електротранспорту. За словами експертів, вже через три роки вартість може бути нижчою 100 доларів за кВт/год.

Політика Сполучених Штатів в області альтернативної енергетики ще з 2010 року була направлена  на зниження вартості електричного транспорту.

Першочергово було поставлено задачу по зниженню ціни на акумулятори до 125 доларів за кіловат-годину.

Це робилося для того, аби урівняти вартість двигуна внутрішнього згоряння з альтернативним. У реаліях 2010 року було доволі складно навіть уявити метод, який би дозволив провести подібну модернізацію пристроїв.

Один з кореспондентів Ward’s Auto Джон Макелрой зазначає, що його уявлення про можливість подешевшання акумуляторів докорінно змінили спеціалісти з проектування електрокарів, з якими йому довелося поспілкуватись під час виставки CES. Експерти запевнили Макелроя, що стрімке зниження ціни більш ніж можливе. Науковці стверджували, що до 2020 року вартість становитиме близько ста доларів, а може і ще нижче.

Зниження ціни значно сприятиме розповсюдженню електромобілів. За умови здешевшання акумуляторів як найдорожчої комплектуючої пристрою, електрокари стануть доступними багатьом верствам населення. Експерти пророкують швидкий зліт продажів електротранспорту та підвищення їх ринкової частки для Сполучених Штатів з 1 відсотка до 10.

Слід також зауважити, що стрімке збільшення кількості електрокарів неминуче підштовхне і розвиток сфери обслуговування електричного транспорту.

Інфраструктура великих міст швидко трансформується і доповниться місцями підзарядки автівок, яких на даний момент недостатньо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.