Варто знати: відомі виробники сонячних панелей у світі

0
1000


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (5 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

За альтернативною енергією майбутнє. Нарешті цю просту істину зрозуміло людство. Тому немає нічого дивного в сплеску популярності сонячних батарей. Але тут постає питання про те, як не прогадати та купити якісну продукцію?! Наша редакція вирішила провести дослідження та скласти список компаній-лідерів на ринці сонячної енергетики. Ну, що поїхали?
1. Yingli Green Energy Holding Co.,LTD
Перше місце ми віддали відомій компанії з Китаю – Yingli Green Energy Holding Co.,LTD. Компанія відвантажила 65 млн. сонячних панелей більш, ніж до 90 країн світу, включаючи такі країни, як Іспанія, Франція, Німеччина, Італія, Греція, Бразилія, США, Мексика, Австралія, Японія, Китай, Південна Корея. Сонячні панелі Yingli Solar адаптуються під кліматичні умови того чи іншого регіону світу.
Завдяки тому, що компанія є вертикально-інтегрованим підприємством, з 1998 року виробнича потужність виросла 3,0 МВт до 2,45 ГВт. Популярність сонячних панелей Yingli Solar обумовлена не лише високою якістю, але й великим строком експлуатації та розгалуженій дистриб’юторській мережі по всьому світі.
2. Trina Solar
Друге місце ми віддали також компанії з Китаю – Trina Solar, яка була заснована в 1997 році. На сьогодні компанія має представництва в Мадриді, Сіднеї, Цюріху, Мехіко, Сан-Хосе, Токіо, Пекіні, Шанхаї, Сінгапурі. Так, лише за один квартал 2014 року компанія відвантажила сонячних панелей сукупною потужністю в 1,0 ГВт. Крім того, саме в цьому році компанія сім разів побила рекорд по потужності сонячних батарей. Trina Solar виробляє якісну продукцію та постійно вкладає кошти в розробку та впровадження нових технологій.
3. Canadian Solar
Ця канадська компанія була заснована в 2001 році та має дочірні компанії в 24 країнах світу на всіх 6-ти материках. Компанія має промислові потужності в Канаді, КНР та В’єтнамі. На компанію працюють 8 900 робітників по всьому світі. На сьогоднішній момент компанія відвантажила сонячних батарей загальною потужністю більш, ніж 20,0 ГВт. Варто зазначити, що сонячні панелі даного виробника мають 25 років гарантії, що говорить саме за себе.
4. Jinko Solar
Ще одна китайська компанія – Jinko Solar – щорічно відвантажує сонячних панелей потужністю більше, ніж 4,0 ГВт та сонячних модулів потужністю 6,5 ГВт. Продукція експортується до США, Бразилії, Чилі, Мексики, Японії, Індії, Південної Африки, Англії, Іспанії, Італії, Франції, Бельгії, Німеччини, ОАЕ. На вертикально-інтегровану компанію працюють більш, ніж 15 тис. робітників на 6-ти заводах в КНР, Малайзії, Португалії та Південній Африці. Компанія має 18 офісів у світі.
5. JA Solar Holdings Co., Ltd
П’яте місце ми віддали компанії JA Solar Holdings Co., Ltd була заснована в 2005 році, яка виготовляє сонячні батареї високої якості, як для комерційної сфери, так і для житлової. Крім того, компанія займається проектами фотоелектричних електростанцій. Вже починаючи з 2010 року, компанія ввійшла в десятку провідних компаній в сфері альтернативної енергетики. Подібний ривок став можливим завдяки новим розробкам та оптимізації унікальних технологій фотовольтаїчних модулів.
6. First Solar
Дана компанія фінансувала запуск не однієї сонячної електростанції в світі. Керівництво компанії позиціонує себе, як компанію, яка прагне знизити нормовану вартість електроенергії. Крім того, саме зниження останнього показника доказує, що за альтернативною енергією – майбутнє.

 

7. Hanwha Q Cells Co., Ltd
Сьому позицію зайняла компанія із Північної Кореї (Сеул). Hanwha Q CELLS Co., Ltd є однією із найбільшим виробником фотогальванічних елементів в світі. Компанія має промислові потужності в Північній Кореї, КНР, Малайзії та поставляє свою продукцію до країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Африки та Близького Сходу. Сонячні модулі цієї компанії мають продуктивність в 5,7 ГВт.
8. SFCE
Повна назва SFCE – Shunfeng International Clean Energy – китайська компанія, яка виробляє низьковуглецеве обладнання. В 2013 році СЕС SFCE виробила 890 МВт. Компанія також інвестувала в СЕС потужністю 100 МВт в Японії. В 2014 році SFCE відвантажила сонячних панелей загальною потужністю 2,2 ГВт.
9. ReneSola
Компанія була заснована в 2005 році і за малий проміжок часу стала одним із лідерів постачальників зеленої енергії. Дана компанія має розгалужену мережу в більш, ніж 16 країнах світу.
10. Sun Power Corporation
Останнє місце ми віддали компанії – Sun Power Corporation, яка має декілька бізнесів в сфері альтернативної енергетики. Так, компанія працює над створенням аероплану, який буде працювати на сонячних батареях. Співзасновник компанії випробував нову розробку 3 липня 2015 року та за 5 днів подолав відстань від Японії до Гавайї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.