Від чого залежить ефективність сонячних установок?

0
178


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Сонячна установка – ефективність в похмурі і спекотні дні

Коли сонячні панелі відхиляються від STC, наприклад, вони розташовані в країні з дуже жарким кліматом або великим хмарним покровом, ефективність знижується. Купуючи сонячні батареї, ми завжди отримуємо детальний звіт про ефективність даної панелі в залежності від переважаючих умов. Важливим показником є ​​Pmax (максимальна точка потужності), що відповідає на питання про те, яка втрата ефективності викликана підвищенням температури модуля вище 20 ° C.

Як правило, більша частина енергії від фотоелектричних панелей виходить в період з травня по липень. Серпнева спека і осінньо-зимова хмарність впливають на ефективність фотоелектричних панелей.

Добре зроблена установка сонячних панелей повністю покриє ваше річне споживання енергії. Варто інвестувати в установку, яка трохи більше, ніж в середньому по дому. Наприклад, якщо споживання в вашому домі становить 4000 кВт, рекомендована установка буде виробляти 4500 кВт.

Орієнтація фотоелектричних панелей

Сонячні панелі найкраще працюють при установці на даху, який виходить на південь. Дахи, що звернені на схід і захід, також підходять для монтажу, особливо коли ухил даху оптимальний.

Сонячні батареї, встановлені на півночі, категорично не підходять, тому що в цьому випадку втрата ефективності величезна.

Сонячна установка – затінення

Сонячні панелі виробляють електрику від сонячних променів. Якщо довколишні дерева, будівлі або димоходи будуть кидати тінь на фотоелектричні панелі, ймовірність генерації електрики впаде. Передбачається, що сонячні панелі в тіні можуть втратити до 20% ефективності.

Через те, що комірки на панелі пов’язані одна з одною, відкидання тіні на деяких з них значно послаблює роботу всього пристрою. У свою чергу, одна менш ефективна панель послаблює всю установку.

Вентиляція і температура фотоелектричних панелей

Сезон має великий вплив на ефективність фотоелектричних панелей. Навесні і влітку дні довше, і панелі працюють багато годин протягом дня.

Незважаючи на це, сонячні панелі працюють більш ефективно в сонячний зимовий день, коли температура становить 10 ° С, ніж в спекотний 30-градусний літній день. Причина проста – високі температури викликають нагрівання електронних компонентів, що призводить до втрати їх ефективності. Це можна легко порівняти з ноутбуком, який гальмує при перегріванні.

При покупці сонячних панелей доцільно вибирати панелі з низьким значенням Pmax. Ще одна річ, на яку слід звернути увагу, це місце установки – вентиляція є ключовим фактором, і її відсутність може привести до втрати ефективності.

Дахи, звернені на південь, південний захід і південний схід, з ухилом від 20 до 60 градусів, ідеально підходять для сонячних батарей. Фотоелектричні панелі досягнуть максимальної ефективності на них.

Фотоелектричні панелі мають високу ефективність на плоскому даху тільки за умови використання спеціальних рам, що ідеально підходять для модулів. Панелі, розташовані горизонтально на землі, отримують близько 90%, а на стійці – 100% ефективності. Немає абсолютно ніякої необхідності втрачати цю енергію, і слід використовувати опорну конструкцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.