Відкриття метеорологічної станції на Одещині – відстеження погоди в її багатогранних проявах

0
86


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Прогноз погоди, що публікується на просторах тематичних інтернет-ресурсів, частіше за все доволі приблизний та не має нічого спільного з даними високотехнологічних метеостанцій.

На сьогоднішній день в селі Нова Дофінівка в Одеській області розпочала активну роботу метеостанція, новітнє обладнання якої здатне надати точні та повні показники найменших змін погодних умов.

Слід також зауважити, що спектр вимірюваних показників достатньо високий. Станція фіксує зовнішню температуру, вологість, швидкість вітру, напрям вітру, кількість опадів, ультрафіолетове та сонячне випромінювання. Якість отриманих даних забезпечує багатофункціональний датчик нового покоління.

Інноваційна метеорологічна станція була запущена в роботу з ініціативи техноцентру «Енергія Природи», що розташований за 7 кілометрів від торгово-розважального центру “Рів’єра” в Одесі.

Точні супутникові координати Техноцентру “Енергія Природи”

Працівники техноцентру ведуть серйозну науково-дослідницьку роботу в даному напрямі та регулярно проводять експерименти.

Точні метеорологічні дані в режимі онлайн постійно оновлюються та відображають реальні показники погодних умов. Ознайомитися з ними можна, відвідавши сайт  www.alternative-energy.com.ua.

Більш вичерпну інформацію щодо динаміки зміни погоди по ряду показників можна отримати за допомогою інтернет-ресурсу https://www.wunderground.com/personal-weather-station/dashboard?ID=IODESSAO4

Окрім звичних показників стану погоди в певний час, на сайті ведеться облік даних різних періодів. На основі цих свідчень створюється історія погодних умов за регіонами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.