Використання геотермальної енергії та енергії вітру в світі

0
666


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Технології з енергозбереження та активної експлуатації відновлюваних джерел енергії стрімко розвиваються. Постійно привноситься щось нове і оптимізуються ті чи інші процеси. Це логічно, адже людина прагне отримувати вигоди з того, у що інвестує і гроші, і свого часу, і знання відповідних фахівців. Так, розшукуються нові місця для зведення тих чи інших об’єктів з області ВДЕ або ж коригуються вже існуючі конструкції і так далі.

Прогресивний фундамент для вітротурбін

турбинКомпанія RUTE Foundation Systems з Америки спільно з дослідниками з Портлендського державного університету ведуть дослідження з питань конструкції вітротурбін. Як це не дивно звучить, але новий фундамент повинен бути більш економічним. Чому?
Автори проекту стверджують, що дана технологія дасть шанс заощадити до 75% бетону, а це в свою чергу надасть деякі переваги у вигляді:
скорочення часу будівництва установки;
мінімізації фінансових витрат.

Таким чином, «правки», внесені в виготовлення фундаменту, RUTE Foundation Systems представляє як «зіркоподібну» конструкцію. Вся установка буде кріпитися на палі з металу або бетону. Більш того, все це буде разом доставлятися на місце «дислокації» вітряків.
Елітний курорт Карибського моря теж стає користувачем зеленої енергетикикариби
В будівництво вітряків вносяться зміни, але це не єдиний напрямок в галузі альтернативної енергетики. Є такий напрямок як геотермальна енергетика. Вона може розвиватися лише в певних зонах, де це можливо завдяки конкретним природним умовам. Такий сприятливою зоною є держава в Карибському морі Сент-Вінсент і Гренадіни. Це ще й досить багатий курорт. Саме там планується звести станцію.
Потужність 15 МВт повинна генеруватися і видавати енергію загальної мережі. Для цього будуть потрібні дроти, відповідна інфраструктура і трансформатори. Логічно, що без грошових витрат нікуди, і на це все виділяється приблизно 15 млн доларів. Абу-Дабі при цьому основний інвестор.
Мета – зниження витрат на перетворення «зеленої» енергії. Крім цього, виникнуть додаткові робочі місця, що також є суттєвим плюсом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.