Використання ВДЕ в Німеччині у 2016 збільшується високими темпами

0
545


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Німеччина відмовляється від мирного атома і поступово зупиняєтюся діючі ядерні реактори. Цілком резонно було б припустити, що повинен спостерігатися спад вироблення енергії. Але ситуація в європейській країні прямо протилежна: в період між 2011 і 2012 рр. Німеччина примудрилася добитися чотирикратного зростання рівня надлишкової генерації електроенергії. Федеральне статистичне бюро країни повідомило, що обсяг надлишково згенерованої протягом останніх двох років електрики склав 22.8 мільярда кіловат-годин. Основними споживачами цієї надлишкової електроенергії стали Голландія, Австрія і Швейцарія.

aljternativnaya-jenergetika-v-germanii-sravnyalasj-po-proizvoditeljnosti-s-ajesПровідна економіка Європи активно проводить “зелену” революцію. Розвиток відновлюваних джерел енергії тут субсидується за рахунок платників податків. Уряд Німеччини поставив перед країною вкрай амбітну мету: до 2050 року більше 80% усієї використовуваної в регіоні електроенергії має надходити з екологічно чистих джерел, а не від спалювання викопного палива. Країна вже стала одним з найбільших ринків сонячних батарей.

Потрібно відзначити, що на даному етапі 46% генеруючих потужностей Німеччини досі працюють за рахунок спалювання вугілля, але частка альтернативної енергетики неухильно зростає. Так, у 2012 році майже 22% електроенергії в країні надійшло з поновлюваних джерел, причому багато розглянутих електростанцій знаходяться в приватній власності.

За даними Reuters, на частку невеликих приватних електростанцій припадає 40 відсотків ринку поновлюваних джерел енергії, і ця тенденція починає найбезпосереднішим чином відбиватися на бізнесі найбільших енергетичних компаній країни, частка яких в загальному обсязі генеруючих потужностей падає з року в рік. З 71 гігават екологічно чистих генеруючих потужностей, який було встановлено в Німеччині в минулому році, на частку чотирьох найбільших енергетичних компаній країни припадало лише 7 відсотків.

Незважаючи на ослаблення великих комунальних та енергетичних компаній Німеччини, надлишок електроенернії, який генерується в країні, є прямим доказом правильності обраного урядом курсу на “зелену” енергетику. Державні субсидії і зниження цін роблять сонячні батареї і вітрогенератори все більш популярними джерелами енергії. Але найбільш перспективною є саме сонячна енергетика. Промислові аналітики європейської країни очікують, що найближчим часом власники індивідуальних домогосподарств та підприємств стануть ще активніше встановлювати генеруючі потужності на базі сонячних батарей, які дозволяють будівлям самостійно задовольняти енергетичні потреби. Лізинг, торгівля електроенергією і організація виробництва – ось фактори, які приводять в рух ринок фотоелектричних панелей, призначених для установки на дахах комерційних об’єктів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.