Винаходи українців, які по праву названі кращими в сфері альтернативної енергетики

0
669


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Вчені з України зробили інноваційні відкриття, які здатні повністю змінити хід розвитку відновлюваної енергетики.

Третє місце в рейтингу найбільш яскравих українських винаходів займає вітряк, який має унікальну конфігурацію. Пристрій було створено киянином Онипко Олексієм.

Очевидна перевага даного пристрою в тому, що він здатен виробляти електроенергію при швидкості вітру від 1 метра в секунду. Крім того, для чудо-вітряка абсолютно неважливий напрям вітру. Винахід вченого з Київської області може вивести на якісно новий рівень вітрову енергетику в Україні, адже середня швидкість вітру в нашій країні не перевищує десяти метрів за секунду.

Початковим етапом просування вітряка була його установка на території домогосподарства самого творця і деяких його товаришів. Лише через якийсь час вчений вирішив шукати інвесторів. Проект відразу ж викликав жвавий інтерес у компаній з Казахстану та Канади. Олексій Онипко зазначив, що в переліку обов’язкових умов співпраці позначено будівництво заводу з виробництва вітряків виключно на території нашої держави.

Друге місце рейтингу українських винаходів належить інноваційній вежі, здатній виробляти енергію за допомогою використання повітря. Новинка в галузі альтернативної енергетики була розроблена школярем з Кіровоградської області.

Самуїл Кругляк був удостоєний бронзової медалі в рамках проведеної в Сполучених Штатах Олімпіади геніїв. Крім цього, організатори наукового конкурсу призначили школяреві стипендію розміром в 700 доларів в місяць і надали шанс отримати освіту в популярному на території США технічному університеті.

Свій винахід школяр назвав «Одержанням електричної енергії з атмосфери». Принцип дії розробки молодого вченого полягає в отриманні електричного струму від створеної людиною іонізованої хмари. Прилад Самуїла Кругляка представляє собою спеціальну іонізуючу вежу, яка випромінює потужне електричне поле. Від взаємодії поля з іонізованою хмарою і генерується електрика. Школяр підрахував, що ціна 1 кВт такої електроенергії буде не більше 3-х копійок.

Ідею свого винаходу Самуїл почерпнув уві сні. Коли юнак був учнем 8-го класу, йому під час сну явилася дана установка. За допомогою працівників Малої академії наук України, ідею вдалося реалізувати в реальність.

Лідером рейтингу інноваційних розробок науковців з України в галузі відновлюваної енергетики стала панель «Квантум електрик», що виконує функцію обігрівача.

Вчений, який створив панель запевняє, що завдяки особливому принципу роботи його винахід здатний один кіловат електроенергії перетворити в три кіловати теплової енергії.

Принцип роботи «Квантум електрик» оснований на процесах β-синтезу. У первинному варіанті пристрій створювався як прилад для профілактики і лікування застуди. Під час роботи панель почала активно нагріватися. Дана властивість підштовхнула її творця до ідеї перетворити прилад в інноваційний обігрівач.

Петров Сергій є творцем обігрівальної панелі. Вчений протягом дванадцяти років наполегливо працював над своєю розробкою. В ході роботи він зробив багато різних конфігурацій приладу. Свій остаточний вигляд панель отримала в 2015 році.

«Квантум електрик» включає в себе монокристалічні кераміко-вуглецеві пластини. Завдяки цьому натуральному матеріалу повітря в кімнаті при нагріванні не спалюється, як при роботі традиційних нагрівальних приладів.

Пристрій не має негативного магнітного випромінювання і функціонує в межах діапазону довжини магнітного випромінювання тіла людини. Панель підвищує температуру молекул води, присутніх в повітрі, замість того, щоб висушувати їх. Саме завдяки цьому в кімнаті створюється комфортна вологість повітря.

Винаходи українських науковців здатні перевести нашу країну на абсолютно новий рівень розвитку в сфері альтернативної енергетики. Єдина проблема, що гальмує цей процес – це відсутність фінансування. Іноземні інвестори мають намір перекупити винаходи для використання на території інших країн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.