Вітряк Mars, який літає

1
431


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Вітроенергетика – одна з найпривабливіших галузей ВДЕ. Над нею працюють уми багатьох країн, створюючи ті чи інші пристрої для вироблення «зеленої» енергії. Такий інтерес, ймовірно, пов’язаний ще і з тим, що вітер у вільному доступі і ніякого водню, наприклад, як паливного речовини, вже точно не потрібно. Залишається тільки правильно використовувати природне явище і пожинати плоди. Все починалося зі звичайних борошномельних млинів, а тепер активно впроваджуються вітряки для генерації електрики, причому найбільш незвичних форм.
В даний час, наприклад, існує літаючий вітряк, автором якого є житель Канади, Фред Фергюсон. Під його керівництвом було створена компанія Magenn Power і тепер при об’єднанні всіх зусиль проектуються різні пристрої і обладнання.
Варто відзначити, що Magenn Power – це відоме ім’я, яке прославилося ще до випуску модного вітряка. Бренд став впізнаваним з-за дирижабля, який здатний транспортувати вантаж з вагою, що перевищує вагу самого літального апарату. Виходить зробити такий «фокус», завдяки ефекту Магнуса. Працює це таким чином: сфера рухається навколо осі, на якій вона закріплена. Таким чином, потоки вітру можуть бути мінімальними і при цьому сфера обертається досить швидко. Це робить дирижаблі дуже практичними.
Даний ефект і ліг в основу вітряка Magenn Power Air Rotor System (Mars). Аеростат стає ротором, який приходить в рух з-за вітру. Крутяться лопаті і вітряк летить. Підніматися пристрій може досить високо – до трьохсот метрів, при цьому він не втрачає балансу і завжди знаходиться в горизонтальному положенні.
Літаючий вітряк генерує потоки вітру в енергію, яка йде за спеціальним проводу на землю в електричну мережу.
Проводячи порівняння між Mars, і іншими стаціонарними конструкціями, варто зазначити, що є ряд переваг:

  • мобільне обладнання, яке зручно і легко можна транспортувати на будь-які відстані;
  • існують зони, де немає можливості встановлювати величезні вітрові турбіни, тому Mars там дуже доречний;
  • на тій висоті, якої літає Mars, вітер дме завжди, не залежно від того, що відбувається нижче;
  • ефективність перевищує ті показники, які закріплені за деякими аналогами.

На даний момент команда Фреда Фергюсона створила три моделі вітряків, які літають.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.