Як підвищити ефективність сонячних панелей?

0
295


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 9.00 з 10)

Говорячи про сонячні панелі всі напевно думають, що чим більше сонячне випромінювання, тим солідніше показники. Але якщо розрахувати всі ці цифри і ККД, то відразу ж видно зовсім не такий результат. Насправді при сильному нагріванні фотоелементів ефективність стає нижче.панелы
Щоб все тепло було зібрано і пущено в діло з максимальною віддачею, була розроблена спеціальна система. Так, вчені одного з університетів Лондона створили гібридну розробку – систему, завдяки якій вся покрівля перетвориться в справжній генератор сонячної енергії. Винахід запатентовано. Складається він з трубок, що включають фотоелектричний елемент. Трубки ці теплові і мають пласку форму. За рахунок даних характеристик відбувається одночасно кілька процесів: нагрівається вода і генерується електроенергія.
Варто відзначити, що трубки виконують ще одну задачу – відводять тепло від об’єктів, які не потребують його.
Габарити всюдисущих трубок наступні: 4Х400 міліметрів і це найоптимальніші показники, щоб випромінювання від сонця збиралося добре. Виходячи з усіх їх функцій, можна зробити висновок про те, що вони дозволяють якраз збільшувати ефективність роботи всієї системи.
У тому час, коли відбувалися експерименти з метою перевірок, вченими був відкритий той факт, що теплові трубки охолоджують фотоелементи так, як це не вдавалося робити традиційній устаносанвці.
Наприклад, влітку покрівля нагрівається дуже добре і важливо, щоб тепло поширювалося рівномірно. Якщо помістити під панелями звичайну ізоляцію, то ефект може бути досягнутий не в повній мірі. Це буде провокувати наступні нагрів і зниження ККД. Винайдена ж система лондонськими вченими запобігає появі цього теплового надлишку. Плоскі трубки прості в монтажі.
Прогнози такі, що описане досягнення зможе генерувати енергію звідусіль і навіть від ранкової роси, яка утворюється на даху будинків в ранкові години.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.